Головна / З сесії райради / Голова Сокальської районної ради взяв участь в засіданні колегії Сокальської райдержадміністрації

Голова Сокальської районної ради взяв участь в засіданні колегії Сокальської райдержадміністрації

10 грудня голова Сокальської районної ради Микола Пасько взяв  участь в засіданні колегії Сокальської райдержадміністрації. На порядку денному було одне питання – «Про проект районного бюджету на 2019 рік».

Доповідач, начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова повідомила, що доходи районного бюджету на наступний рік визначені у сумі 705 555 250 гривень, у тому числі доходи загального фонду районного бюджету – 694 598 260 гривень та доходи спеціального фонду районного бюджету – 10 956 990 гривень.  Видатки районного бюджету у сумі 705 555 250 гривень, у тому числі видатки загального фонду районного бюджету – 683 323 260 гривень та видатки спеціального фонду районного бюджету – 22 231 990 гривень.

Проектом районного бюджету на 2019 рік визначено, що  оплата праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, поточні трансферти населенню та місцевим бюджетам є захищеними видатками місцевого бюджету.

В ході обговорення проекту рішення голова Сокальської районної ради Микола Пасько наголосив, що вперше при плануванні бюджету передбачена значна сума на капітальні видатки (ремонт приміщення, закупівля матеріалів та обладнання). Окрім того, вперше при плануванні бюджету визначено фінансування 17 загальнорайонних програм.

В результаті обговорення члени колегії Сокальської райдержадміністрації вирішили схвалити проект рішення «Про районний бюджет Сокальського району на 2019 рік» та подати його на розгляд сесії районної ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!