Головна / З сесії райради / Голова Сокальської районної ради із робочим візитом відвідав Варшаву

Голова Сокальської районної ради із робочим візитом відвідав Варшаву

У понеділок, 19 лютого, голова Сокальської районної ради із робочим візитом відвідав Варшаву.

Міжнародна зустріч відбулася за участю представників Сокальської районної ради, Замойського повіту та представників технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Сокальщину представляв голова районної ради Микола Пасько, керуючий справами районної ради Любов Ребрина та депутат районної ради (голова комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ) Віктор Притулко.

Представкики від Сокальського району та Замойського повіту зустрілися із координатором Йоанною Саторою, яка закріплена за проектом “Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща)” та Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів.”

Голова Сокальської районної ради із робочим візитом відвідав Варшаву“Готові вийти на підписання генеральної угоди за тиждень, ще за два- партнерської угоди. Далі – робота з міністерством інфраструктури України. І – реконструкція трьох комунальних доріг на Сокальщині.” – про зустріч, на своїй сторінці у фейсбук написав Микола Пасько.

В ході зустрічі, обговорили низку питань, які потребують доопрацювання. В той час Йоанна Сатора, наголосила, що практично уся документація готова до підписання партнерської угоди.

Довідка.
7 грудня 2017 року під час засідання у Львові, Спільний Моніторинговий комітет (СМК) затвердив результати 1-го конкурсу проектних заявок для двох тематичних цілей – ДОСТУПНІСТЬ і КОРДОНИ.

У рамках ТЦ ДОСТУПНІСТЬ було прийнято рішення затвердити фінансування для 18 проектів із 61 повних форм заявок, поданих на другому етапі конкурсу.

Проект Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів– посів найвищу позначку у рейтингу переможців. Розмір гранту ЄС складає 2 025 509.74 євро, де “левова” частка буде використана на будівництво дороги у Замойському повіті.

Згідно проекту відбудеться будівництво доріг у трьох радах Сокальського район: Жвирківській селищній, Опільській та Савчинській сільській радах” .

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!