З сесії райради

Міська рада з новим керівництвом

Перед першою cеcією Сокальської міської ради VII скликання голова міської виборчої комісії Оксана Поліщук зачитала постанови про визнання депутатів Сокальської міської ради обраними та про визнання обраним міського голову. Отже 26 депутатам Сокальської міської ради було вручено посвідчення, а міський голова Вадим Кондратюк склав присягу. Голова міської виборчої комісії Оксана Поліщук привітала новообраних депутатів та міського голову і подякувала за плідну роботу вже колишньому міському голові Богдану Зарічному, який поздоровив новий депутатський корпус і побажав трудитися на благо сокальської громади та рідного міста.

Новообраний міський голова Вадим Кондратюк відкрив першу сесію міської ради. Депутати виконали Державний гімн, хвилиною мовчання вшанували пам`ять Героїв, які загинули на Майдані та в зоні АТО. Головуючий ознайомив депутатів з порядком денним, за який вони проголосували. Обрали лічильну комісію. Потім шляхом таємного голосування обрали секретаря міської ради Остапа Климчука. Міський голова Вадим Кондратюк запропонував кандидатуру заступника міського голови Сергія Марчука, котрий коротко розповів про свою професійну діяльність, відповідав на запитання депутатів. Опісля більшістю голосів Сергія Марчука обрали заступником міського голови Сокаля.

На першій сесії депутати серед важливих питань – затвердили виконавчий комітет міської ради та склади депутатських комісій. Кожне питання, кожну кандидатуру активно обговорювали.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото Юлії Сорочук.

На знімку: депутати Сокальської міської ради VII скликання.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.