З сесії райради

Iнформація про оренду за конкурсом приміщення в Сокалі

Сокальська районна рада оголошує конкурс на право оренди нежитлового вбудованого приміщення загальною площею 101,1 кв. м, розташованого за адресою: с. Реклинець, вул. Нова, 10, що перебуває на балансі відділу освіти Сокальської районної державної адміністрації і є комунальною власністю, для використання об'єкта оренди з метою розміщення об’єкту з надання послуг теплопостачання з застосуванням альтернативних видів палива.

Термін оренди – 2 роки 11 місяців. Орендна плата становить без ПДВ – 14745,00 грн. за рік і є стартовою.

Кінцевий термін прийняття пропозиції учасників конкурсу – за 5 днів до дня проведення конкурсу.

Конкурс буде проведено у приміщенні Сокальської районної ради за адресою: 80000, м. Сокаль, вул. Шептицького, 26, через 30 календарних днів з дати публікації цієї інформації в газеті «Голос з-над Бугу» (день пуб-лікації враховується). Додат-кові дані потенційним орендарям можна отрима-ти у відділі управління комунальним майном Сокальської районної ради. Ознайомитись з об’єктом оренди можна за адресою місцезна-ходження об’єкта.

Телефони для довідок та отримання додаткової інформа-ції з питань проведення конкурсу: (03257) 7-20-87, 7-20-86.

Володимир ЧУБ,•голова конкурсної комісії Сокальської районної ради по оренді майна спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району.

Голос Сокальщини на GoogleNews