З сесії райради

Iнформація, корисна для роботи

Як і щомісяця, на нараду-семінар у Сокальській районній раді, яку вів заступник голови Сокальської районної ради Володимир Чуб, зібралися міські, селищні, сільські голови та секретарі. Головуючий ознайомив присутніх з головними питаннями, які розглядались на черговій сесії Сокальської районної ради, і висловив побажання депутатського корпусу, керівництва райради, щоб представники місцевого самоврядування теж були присутні на сесійних засіданнях, де часто йдеться про проблеми їх регіону.

Далі слово мала начальник фінансового управління Сокальської РДА Галина Леонова, котра доповідала про виконання бюджету Сокальського району за вісім місяців. «Якщо піврічний план було виконано на 77,3 відсотка, то за вісім місяців ця цифра дещо покращилася – 87,8 процента, проте це ще не вселяє оптимізму щодо успішного закінчення бюджетного року. Річний план за вісім місяців мало би бути виконано на 67 відсотків, проте по району, відповідно до річних показників, він на рівні 58, 3. Отже є небезпека невиконання в цілому по району плану по доходах. На жаль, це стосується багатьох місцевих рад, де є загроза невиконання річного бюджету, це: Боб`ятинська, Бутинська, Волицька, Домашівська, Жужелянська, Межирічанська, Опільська, Перв`ятицька, Переспівська, Поторицька, Савчинська, Свитазівська, Сілецька, Тартаківська, Теляжська, Тудорковицька сільські, Жвирківська селищна, Белзька, Великомостівська, Сокальська, Угнівська міські ради. Ці місцеві ради повинні спрямувати зусилля на виконання плану річного бюджету. Далі проблемним питанням залишається надходження плати за землю. Ми проводили наради з цього приводу, і є тенденція до покращення ситуації. Але якщо порівняти з показниками минулого року, то видно, що ми недопрацьовуємо. Плати за землю за вісім місяців не надійшло один мільйон триста гривень. І це викликає занепокоєння».

Про ремонт комунальних доріг в районі та освоєння коштів інформував перший заступник голови Сокальської РДА Павло Савчук:

– 10 вересня в Львівській облдержадмініс-трації відбулася нарада за головування першого заступника голови ОДА Богдана Матолича, на якій ішлося про те, що в Сокальському районі затверджено перелік капіталь-ного і поточного ремонтів доріг загального користування. Вирішено питання фінансування доріг в напрямках Сокаль-Стоянів, Рава-Руська-Гайок, Червоноград-Перетоки, Сокаль-Бояничі… Щодо дороги Сокаль-Червоноград ми неодноразово зверталися в Службу автомобільних доріг, керівництво якої доручило підрядній організації «Облавтодору» до 15 жовтня покращити стан цієї дороги. Стосовно комунальних доріг, то є кілька сільських рад, які знайшли підрядні організації, що зробили ремонт, а гроші їм будуть переказані наприкінці року. Це Волсвинська, Волицька, Домашівська, Карівська, Мурованська, Савчинська, Княжівська, Смиківська, Варязька сільські ради, розпочато роботи в Сокальській та Великомостівській міських радах. На порядку денному постійно повинно стояти це проблемне питання. Потрібна буде допомога, допомагатимемо.

Про виконання Закону України «Про адміністративні послуги» і створення в Сокальському районі центру надання адміністративних послуг інформувала державний адміністратор Дозвільного центру Сокальської РДА Ірина Руденко.

Про те, що фітосанітарний стан на території Сокальського району благополучний, все під контролем – повідомив начальник управління ветеринарної медицини у Сокальському районі Петро Климчук. Інформував про порядок ведення нотаріальних книг начальник управління юстиції у Сокальському районі Андрій Олесько.

Щодо «різного» виступали керівник апарату Сокальської РДА Марія Христинич та заступник начальника відділу Держкомзему в Сокальському районі Петро Романюк.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.