Головна / З сесії райради / Iнформація про оренду за конкурсом в Сокальському районі

Iнформація про оренду за конкурсом в Сокальському районі

Сокальська районна рада оголошує конкурс на право оренди нежитлових приміщень, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району.

Об’єкт 1

Назва об’єкта і його місцезнаходження: нежитлове вбудоване приміщення загальною площею 2 кв. м, розташоване за адресою: м. Сокаль, вул. Я. Мудрого, 26, що перебуває на балансі Сокальської центральної районної лікарні і є комунальною власністю.

Термін оренди – 2 роки 11 місяців.

Вартість зазначеного приміщення за незалежною експертною оцінкою становить: 4530 грн. (без врахування ПДВ).

Орендна плата, визначена відповідно до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 03.03.2011 року №46, становить без ПДВ – 679,5 грн. за рік і є стартовою.

Основні вимоги до умов використання об’єкта оренди: використання об’єкта оренди з метою здійснення продажу промислових товарів.

 

Об’єкт 2

Назва об’єкта і його місцезнаходження: нежитлове вбудоване приміщення загальною площею 18 кв. м, розташоване за адресою: м. Великі Мости, вул. Сагайдачного, 39, що перебуває на балансі Сокальської центральної районної лікарні і є комунальною власністю.

Термін оренди – 2 роки 11 місяців.

Вартість зазначеного приміщення за незалежною експертною оцінкою становить: 29300 грн. (без врахування ПДВ).

Орендна плата, визначена відповідно до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 03.03.2011 року №46, становить без ПДВ – 2344 грн. за рік і є стартовою.

Основні вимоги до умов використання об’єкта оренди: використання об’єкта оренди з метою розміщення аптечного кіоску, що реалізує готові ліки.

 

Об’єкт 3

Назва об’єкта і його місцезнаходження: нежитлові приміщення загальною площею 60,6 кв. м, розташоване за адресою: м. Сокаль, вул. Шашкевича, 77, що перебуває на балансі Сокальської центральної районної лікарні і є комунальною власністю.

Термін оренди – 2 роки 11 місяців.

Вартість зазначеного приміщення за незалежною експертною оцінкою становить: 88300 грн. (без врахування ПДВ).

Орендна плата, визначена відповідно до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 №786, зі змінами до неї, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2006 р. №1846, становить без ПДВ – 13245 грн. за рік і є стартовою.

Основні вимоги до умов використання об’єкта оренди: використання об’єкта оренди з метою розміщення закладу профдезінфекції.
Загальна інформація по всіх об’єктах оренди:

Орган, уповноважений управляти комунальним майном (орендодавець): Сокальська центральна районна лікарня.

Назва і місцезнаходження органу, що проводить конкурс: Сокальська районна рада Львівської області, м. Сокаль, вул. Шептицького, 26.
Основним критерієм визначення переможця конкурсу є найбільший запропонований конкурсантом розмір орендної плати при обов’язковому виконанні фіксованих умов конкурсу та додаткових пропозицій.

Для участі в конкурсі учасники подають на розгляд конкурсної комісії:

заяву про участь у конкурсі, проект договору оренди, підписаний учасником конкурсу і завірений печаткою (за наявності) та пакет документів, які визначені наказом ФДМУ від 14.11. 2005 p. №2975 "Про затвердження Переліку документів, які подаються орендодавцеві для укладення договору оренди майна, що належить до державної власності";

відомості про учасника конкурсу відповідно до вимог п.9.2. Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сокальського району, затвердженого рішенням №105 від 22.03.2007 р. (зі змінами) Сокальської районної ради;

конкурсні пропозиції (відображаються в проекті договору оренди): зобов’язання щодо виконання фіксованих умов конкурсу; пропозиції щодо гарантії сплати орендної плати (завдаток, гарантія тощо); додаткові пропозиції по виконанню умов конкурсу.

Конкурсні пропозиції надаються в окремому непрозорому конверті з написом «На конкурс» та зазначенням назви об’єкта, запечатаному печаткою учасника конкурсу (за наявності).

Кінцевий термін прийняття пропозиції учасників конкурсу – за 5 днів до дня проведення конкурсу.

Конкурс буде проведено у приміщенні Сокальської районної ради за адресою: 80000, м. Сокаль, Львівської області, вул. Шептицького, 26, через 30 календарних днів з дати публікації цієї інформації в газеті «Голос знад Бугу» (день публікації враховується).

Додаткові дані потенційні орендарі можуть отримати у відділі управління комунальним майном Сокальської районної ради. Ознайомитись з об’єктом оренди можна за адресою місцезнаходження об’єкта.

Телефони для довідок та отримання додаткової інформації з питань проведення конкурсу: (03257)72087, 72084.

Володимир ЧУБ, голова конкурсної комісії районної ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!