З сесії райради

Конструктивна співпраця і добра організація на сесії Сокальської райради дали результат

Думки депутатів

Думками стосовно організації засідання сесії районної ради, його перебігу, злагодженості чи незлагодженості роботи районної ради поділилися депутати районної ради, котрі на останній сесії розглядали ряд важливих питань, які стосувались, насамперед, життєдіяльності району (бо приймали бюджет на 2011 рік), а також засадничі питання для чіткої і організованої роботи самої районної ради.

 

Олег ІВАНЧИНА (фракція "Батьківщина"):

– В цілому мені подобався перебіг і сама робота депутатів на другій сесії районної ради. Відчувається, що половина депутатів обрана у мажоритарних округах, яким небайдужі проблеми їх виборців. І над ними вони працюватимуть. Знаєте, є бажання депутатів працювати, і то на результат, я бачив виваженість і відповідальність. Сесія загалом була непогано організована, не виникало банальних непорозумінь,

Що стосується бюджету на 2011 рік, то хотілося почути більш конкретні цифри щодо виділення коштів на ті чи інші об`єкти. Але розуміємо нинішню ситуацію і думаю на наступних сесіях, в процесі роботи ці цифри уточнюватимуться. Сподіваюся, що незабаром повернемося до найбільшої проблеми у нашому районі – стану доріг і на них буде виділено максимум коштів.

 

Віктор ЛАЩУК (фракція "За зміни"):

– Організація сесії добра. Всі фракції зайняли конструктивну позицію. Це була важлива сесія, бо на ній прийняли бюджет району на 2011 рік.

Депутати мають державницьку позицію. Проте у майбутньому, вважаю, утримувачі коштів повинні прозвітуватися перед депутатами, як вони використовували виділені гроші, чи достатньо раціонально ними розпорядилися.

Мені імпонувало те, що не було якихось радикальних побажань, депутати не займалися красномовством, не перетягували каната, а були налаштовані на відповідальну роботу. Відчувалося також бажання співпрацювати з райдержадміністрацією задля добра загальної справи.

Були дискусія і розуміння. Щодо спільних звернень, які стосуються нашого політичного курсу, теж відчувалось взаєморозуміння, бо ще на засіданнях комісій і на президії йшла про них мова, а також обговорювались всі питання, які згодом розглянули на сесії.

 

Ірина ЗДЕРКА (фракція ВО "Свобода"):

– Сесія проходила активно, злагоджено. Хоча вона була досить складна і напружена, бо розглядали важливі питання, а особливо уважним потрібно було бути при розгляді бюджету на цей рік. Можливо депутатам, котрі обирались вже кілька разів і знають, як розглядається це питання, було легше, а ті, хто вперше стикався з ним  слухали доповідача особливо зосереджено. Вважаю, що на цій сесії найактивнішою була наша фракція, шкода, що не всі пропозиції були підтримані депутатами. Переконана, що й надалі ми повинні дуже уважно розглядати запити депутатів і звернення громадян, адже виборці сподіваються на нашу допомогу і підтримку.

 

Петро ПИЛИПЧУК (фракція Конгресу українських націоналістів):

– Вважаю, що друга сесія пройшла результативно. Депутати добре попрацювали у комісіях. Керівництво, апарат районної ради підготували пакет документів, на комісіях і президії дослухались до думки кожного депутата, а потім всі пропозиції акумулювались в спільний проект рішень, тому на сесії особливих зауважень та доповнень до них не було. Нині час, коли депутати притираються один до одного, ми вчимося розуміти позицію іншого, чути доповідача, аби не ставити нелогічних запитань, не повторяти один одного, а подавати конструктивні пропозиції.

Ми повинні поважати один одного і себе.

 

Василь БОЙКО (фракція "За Україну!"):

– Сесія була напружена, адже розглядали важливі питання. Як на мене, то депутати, особливо вперше обрані, не мали достатньо часу, аби добре вивчити бюджет. Можливо це треба буде врахувати на майбутнє. Але загалом, вважаю, депутати активно попрацювали як у комісіях, так і на сесії. Виступали, пропонували свої пропозиції, і всі питання, які були у порядку денному, чітко розглянули і прийняли відповідні рішення.

Записала Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews