З сесії райради

На 14 травня скликається сесія Сокальської районної ради

За ініціативою голови Сокальської районної ради враховуючи лист комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 12 травня і на підставі ст.46 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» на 14 травня скликається 50 позачергова сесія VІІ скликання Сокальської районної ради Львівської області.

На її розгляд винесені наступні питання. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2020 рік з цього питання буде заслухана начальник фінуправління Сокальської РДА Галина Леонова.

Про звільнення від орендної плати за користування майном, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району – виступить депутат райради Володимир Пограничний. Про внесення змін до Регламенту Сокальської районної ради VІI скликання заслухають Віктора Притулка та про внесення змін до районних програм з цього питання доповість головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед.

Проводитиме засідання сесії голова Сокальської райради Микола Пасько. Зазначимо, позачергове засідання проходитиме у сесійній залі. Початок о 10 годині.

Голос Сокальщини на GoogleNews