Головна / З сесії райради / На черговій сесії Сокальської районної ради розглядали питання про політику, фінанси і господарку

На черговій сесії Сокальської районної ради розглядали питання про політику, фінанси і господарку

Десята сесія Сокальської районної ради розпочалася і практично закінчилася з розгляду двох політичних питань: щодо політичної ситуації в Україні та щодо звернення до Верховної Ради України з вимогою про невідкладний розгляд та прийняття проекту Закону України "Про порядок імпічменту Президента України". За перше була пропозиція голосувати поіменно. І, отже, з шістдесяти депутатів, які були на той час у сесійній залі, 58 проголосували "за", згодом з письмовою заявою долучився до голосуючих "за" ще й депутат Василь Панченко. "Проти" проголосувала лише Наталія Карташова і "утримався" Ігор Мороз. Заяву про політичну ситуацію в Україні підписали керівники більшості фракцій, які є у районній раді: "За зміни"  Микола Пасько, ВО "Батьківщина  Олег Кожушко, ВО "Свобода"  Роман Запісоцький, Конгрес українських націоналістів  Ігор Дацюк та груп: "За Україну!"  Василь Бойко, Народний рух України  Василь Козира. Цю заяву публікуємо нижче. Щодо другого питання, то тут була ще більша одностайність, лише один депутат проголосував "проти".

Голова районної ради Ігор Дацюк надав слово народному депутату України Володимиру В`язівському, котрий теж висловив свою підтримку стосовно координації дій об`єднаної опозиції на виборах до Верховної Ради.

З трьох питань: про затвердження розпоряджень голови Сокальської райдержадміністрації; про затвердження звіту про виконання районного бюджету Сокальського району за 2011 рік, про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2012 рік доповідала начальник фінансового управління РДА Світлана Ксьонжик.

Деякі зауваження стосовно затвердження  звіту про виконання районного бюджету мав голова бюджетної комісії Сокальської районної ради Сергій Костюк, котрий, зокрема, відзначив, що виконання районного бюджету дуже залежить від виплат працівникам вугільної галузі, отже, треба залучати більше інвесторів і створювати нові робочі місця, а також протягом року працювати над тим, аби видаткова частина бюджету теж була виконана. Як результат колективної праці оцінив голова РДА Микола Мисак виконання дохідної частини районного бюджету. І хоча є певна залежність від ДП "Львіввугілля", але районна влада підтримує ініціативу інвесторів. Щодо видатків, то тут є певні прорахунки, які будуть враховані, і бюджет по видатках виконуватиметься ритмічно. Очільник РДА підкреслив, що результат роботи по фінансах був добрим у минулому році і подякував всім причетним до цієї сфери за працю.

Про надання дозволу на встановлення плати за послуги у сфері охорони здоров’я, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року, доповідав головний лікар Сокальської ЦРЛ Аркадій Каліщук

Питання про результати концесійного конкурсу на право концесії цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів за адресою м. Сокаль, вулиця Шептицького, 72; про надання дозволу на оренду приміщень; про внесення змін до складу ліквідаційної комісії з ліквідації комунального підприємства "Сокальська районна кіномережа" доповідав начальник відділу управління комунальним майном Сокальської районної ради Тарас Кравчук.

Чимало запитань було до головного спеціалістаюрисконсульта управління Держкомзему у Сокальському районі Петра Романюка, котрий поінформував про те, як відбувається видача актів на право володіння землею жителям Сокальського району. Депутати звертали увагу, що мешканцям міст і сіл доводиться чекати по дватри роки, аби отримати його.

Досить гостра дискусія розгорнулася при розгляді питання "Про внесення змін в Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Сокальського району, укладення та розірвання з ними контрактів". Рішення з цього питання не прийняли, бо за нього проголосувало лише 35 осіб, а 19  утримались.

Знову говорили про сокальські дороги. З цього питання доповідали голова Сокальської РДА Микола Мисак та начальник "Сокальського райавтодору" Володимир Квартирук. До доповідачів було чимало запитань, особливо багато претензій та зауважень до останнього. І знову роботу філії "Сокальського райавтодору" щодо організації та контролю за проведенням протиожеледних та снігоочисних заходів у Сокальському районі оцінили "незадовільно", і знову звернулись до ВАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України”, про нехтування ДП "Львівський облавтодор" рішенням сесії Сокальської районної ради щодо рекомендації звільнення із займаної посади начальника філії "Сокальський райавтодор" В. Квартирука.

Запити, звернення депутатів Сокальської районної ради та відповіді на них зачитала і прокоментувала, в разі необхідності, керуюча справами Сокальської районної ради Любов Ребрина, вони стосувались переважно соціально значимих проблем для сокальчан.
 

Оксана ПРОЦЬ.
    

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!