З сесії райради

На позачерговій сесії СРР депутати розглянули 14 питань та підтримали 7 звернень

17 травня відбулося друге пленарне засідання 29 позачергової сесії Сокальської районної ради, на якому депутати розглянули чотирнадцять питань та підтримали сім звернень.

Внесли зміни й до деяких районних програм серед яких програма підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту волейбол, футбол, легка атлетика та карате на 2018 рік, програма розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016-2020 роки, програма «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки».

Затвердили технічну документацію про нормативно грошову оцінку земельних ділянок Телязької, Поторицької, Домашівської та Лучицької сільських рад. А серед звернень підтримали недопущення міжконфесійного та міжнародного конфлікту у м.Белз. Звернення щодо ремонту автомобільних доріг загального користування. Підтримали клопотання та погодження створення національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара на території Сокальського району з підпорядкуванням  Міністерству екології та природних ресурсів України.

Районні обранці підтримали звернення Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про авто-кефалію Православної Церкви в Україні.

Також підтримали вимоги щодо посилення роботи по соціальному захисту та підтримки воїнів АТО та інші.65811023

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.