З сесії райрадиСтислий огляд подій

На Сокальщині територіальні громади підписали перший договір про співробітництво

На Сокальщині 5 сільських рад району першими уклали угоду про співробітництво.  Підписали цей документ голови Хоробрівської, Савчинської, Опільської, Варязької сільських рад Володимир Сава, Василь Калька, Андрій Дмитрів, Олександра Сухоручко та секретар Тудорковицької місцевої ради Світлана Дейнека. Сутність співробітництва, як це прописано у відповідному Законі, полягає у тому, що громади об’єднують свої зусилля та ресурси для розв’язання існуючих проблем власного розвитку. Це досить дієвий інструмент взаємодії з метою вирішення різних питань території та акумуляції ресурсів та можливостей.

Укладання такої угоди є обов’язкової умовою для участь громад в Конкурсі проектів місцевого співробітництва, який проводиться в межах  Програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області на 2019-2020 роки. Місцеві ради, що підписали угоду, мають на меті, через участь у вищезгаданій програмі, зміцнити матеріально-технічну базу комунального підприємства «Чисті терени» Хоробрівської сільської ради та придбати необхідну техніку, яка буде обслуговувати території усіх рад-підписантів: обкошувати траву, вивозити сміття, розчищати сніг тощо.

Наступним кроком стане реєстрація підписаної угоди у Міністерстві розвитку громад та територій України та подання проектної заявки для участі в обласному конкурсі проектів співробітництва територіальних громад.

Керівництво Сокальської районної ради ознайомило партнерів-учасників зі всіма можливостями та правовими аспектами міжмуніципальної співпраці і пообіцяло підтримку місцевим радам щодо участі в Конкурсі, а також, в разі перемоги, в реалізації проєкту.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.