Головна / З сесії райради / Про мобілізацію та проекти

Про мобілізацію та проекти

На черговій нараді-семінарі міських, селищних, сільських голів та секретарів відчувалася тривога. Адже в Україні війна. І знову мобілізація, яка тяжким тягарем впала на плечі працівників місцевих рад. Бо ж як зайти в оселі односельців і принести повістки для сина, внука, чоловіка, батька? Як розшукати тих, хто ухиляється від мобілізації? На всі ці запитання присутнім на нараді дав відповіді військовий комісар Микола Лисак, зокрема, він наголосив:

– У кожній сільській, селищній, міських радах є пункт попереднього збору. Для вас головне завдання: провести якісне оповіщення військовозобов`язаних. У першу чергу хочемо мобілізувати тих людей, які мають патріотичний настрій. Військовий комісаріат працює цілодобово, і якщо є добровольці, то вони можуть прийти до нас будьколи. Всі громадяни, призвані на військову службу, матимуть грошове забезпечення. У кожному населеному пункті є чимало безробітних, оповістіть і їх, може, хто виявить бажання брати участь в АТО. Буде створено реєстр громадян, які ухиляються від призову. А які чинити дії до тих, хто відмовляється брати повістку? Є домовленість з начальником районного відділу внутрішніх справ стосовно залучення дільничного інспектора, котрий разом з депутатом місцевої ради і представниками місцевого самоврядування вручає повістки військовозобов`язаним. І якщо хтось відмовляється, складається акт, який передається до військового комісаріату. Під час цієї мобілізації Сокальщина має мобілізувати 300 осіб і надати 5 одиниць техніки.

Військовий комісар Сокальсько-Червоноградського ОРВК Микола Лисак роз`яснив присутнім все, що їх цікавило. Свої думки стосовно мобілізації і політичної ситуації в Україні висловили голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк та голова райдержадміністрації Олег Кожушко.

Про передачу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету місцевим радам на утримання установ культури та освіти на 2015 рік доповіла начальник фінансового управління Сокальської РДА Г. Леонова. 

 В контексті податкової реформи, яка триває, виступив голова комісії з проведення реорганізації Сокальської ОДПІ ГУ Міндоходів У Львівській області Олег Сольвар, котрий підкреслив, що є багато новацій щодо застосування тих чи інших норм податкового законодавства і з метою того, щоб сільські, міські, селищні ради прийняли законні рішення, які б не були оскаржені, необхідно націлити місцеві ради на відповідні норми чинного законодавства і відповідне їх застосування.

Про проект МРГ3 та наступні кроки розповів заступник голови Сокальської районної ради В. Чуб.

Оксана ПРОЦЬ.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!