З сесії райради

Про призначення Олега Кожушка головою РДА Сокальського району

30 квітня керівник апарату Львівської облдержадміністрації Мирослав Трещов перед початком роботи позачергової сесії районної ради офіційно представив нового голову Сокальської райдержадміністрації Олега Кожушка, зачитавши розпорядження від 23 квітня цього року Президента України про його призначення. І побажав йому мудрості, виваженості, бажання працювати на благо громади, вміння приймати непрості управлінські рішення (не піарні), які мають вирішити проблеми району. Особливо це важливо в той непростий, майже військовий, час для України. І перш за все, треба акцентувати увагу на вирішенні соціальних і економічних питань району.

У свою чергу, Олег Кожушко подякував усім, хто прийшов на урочистий захід, наголосив, що адміністрації ще не працювали в таких жорстких умовах, коли на кордоні ворог. Він попросив мешканців району єдності, кредиту довіри до нової влади, а демократичні політичні сили закликав до консолідації. Новопризначений голова РДА зазначив, що працюватиме над питаннями покращення соціально-економічного та культурного розвитку Сокальщини, висловив готовність до співпраці з керівниками установ та підприємств, органів місцевого самоврядування, депутатським корпусом. О. Кожушко також назвав майбутніх своїх заступників – Тараса Стародуба та Анатолія Василишина.

Вітальну грамоту від правлячого архієрея СокальськоЖовківської єпархії владики Михаїла Колтуна голові РДА О. Кожушку передав віцеканцлер єпархії о. Роман Синицький.

З призначенням О. Кожушка привітав голова районної ради Ігор Дацюк. Він, зокрема, сказав:

– Перед нами багато роботи, адже потрібно змінювати державний устрій держави, проводити адміністративну реформу, надавати повноваження і кошти місцевим радам – і цей час треба пройти з гарячим серцем і холодною головою, аби приймати ефективні, правильні, виважені, розумні і далекоглядні рішення. Перед Сокальською РДА, як виконавчою гілкою влади в районі, дуже непрості завдання. Адже по суті, дороги – в руїні, потрібно налагоджувати розвиток інфраструктури, багато звернень від голів місцевих рад щодо проблем з пасажирськими перевезеннями, багато виплат, соціальних, пільгових, потрібно і надалі проводити, а також належно забезпечити функціонування дитячих садків, шкіл, лікарень, амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів. Потрібна вдумлива робота для того, аби ми могли вийти з кризової ситуації. Бажаю керівництву Сокальської адміністрації мудрості, виваженості, вдумливості, докласти зусиль, аби громаді, яка заслужила своїм жертовним чином, в нашому районі жилося краще. Спілкувався, поки не було керівництва адміністрації, з керівниками відділів, управлінь і структур – перед нами непростий час, аби домогтися виділення коштів на ремонт автомобільних доріг як державного, так і місцевого значення загального користування. Думаю, що це спільне завдання депутатів, голів місцевих рад та громади, щоб ми вийшли з цієї надзвичайної ситуації. Стало відомо, що польська сторона планує вкінці травня, напочатку червня все ж таки відкрити міжнародний пункт пропуску «Угринів – Долгобичув». Сподіваюся, що заходами Міністерств закордонних справ України і Польщі це буде втілено в життя, що дасть значний поштовх у розвитку господарської економіки району, будуть створені нові робочі місця, підніметься рівень життя людей. Тож бажаю усім нам активної роботи, щоб кожен житель почувався комфортно на теренах Сокальщини.    

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.