З сесії райради

Про розроблення перспективного плану об’єднання територіальних громад Сокальського району

Про інформацію Сокальської РДА про розроблення перспективного плану об'єднання територіальних громад Сокальського району.

Рішення №685 ХXXIX сесії VІ скликання Сокальської районної ради від 4 червня 2015 року.

Розглянувши депутатське звернення депутата Львівської обласної ради Костюк Г. І. №64 від 03.06.2015 р. щодо розгляду проекту перспективного плану об'єднання територіальних громад Львівщини та подання пропозицій на розгляд сесії Львівської обласної ради, заслухавши інформацію голови Сокальської РДА Кожушка О. В. про розроблення перспективного плану об'єднання територіальних громад Сокальського району та керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сокальська районна рада Львівської області, – ВИРІШИЛА:

1. Інформацію голови Сокальської РДА Кожушка О. В. про розроблення перспективного плану об'єднання територіальних громад Сокальського району взяти до відома.

2. Звернутись до територіальних громад Сокальщини щодо об’єднання територіальних громад (звернення додається).

3. З метою інформування громадськості Сокальського району оприлюднити дане звернення в газеті «Голос з-над Бугу» та через ТРК «Сокаль».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності і правопорядку та місцевого самоврядування.

Голова районної ради – Ігор ДАЦЮК.     
    

65811023

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.