Головна / З сесії райради / Звернення депутатів районної ради щодо катастрофічного стану доріг в Сокальському районі

Звернення депутатів районної ради щодо катастрофічного стану доріг в Сокальському районі

Голові Державного агентства автомобільних доріг України Прусенко Є. Д.

Голові Львівської обласної державної адміністрації  Шемчуку В.В.

Начальнику Служби автомобільних доріг у Львівській області  Сиротинському Т. Р.

Звернення щодо катастрофічного стану доріг та соціальної напруги в районі

Найгострішою соціально-економічною проблемою Сокальського району є катастрофічний стан доріг як державного, так і місцевого значення. Якщо не вжити термінових заходів, ці дороги не зможе долати жодний автомобільний транспорт, що означатиме параліч життєдіяльності району. Аварійні дороги – найбільша біда Сокальського району. Ми вимагаємо від органів влади, які відповідають за цю галузь, дієвості у вирішенні питання забезпечення хоча б першочергового ремонту доріг.

Адже на сьогодні Сокальський район не має належного сполучення з обласним центром, Волинською областю, Радехівським, Жовківським та Кам'янка-Бузьким районами області, оскільки основні дороги загального користування у Сокальському районі перебувають у катастрофічному стані, що загрожує безпеці дорожнього руху.

Проїзд транспортних засобів на багатьох їх ділянках надзвичайно утруднений, що навіть зумовлює відмову перевізників від обслуговування маршрутів загального користування між населеними пунктами району. Протягом останніх восьми років жодних серйозних капіталовкладень в дорожню інфраструктуру не проводилось.

Активність громади є основною рушійною силою, яка приводить нас до бажаного результату. Обіцянки, що вже домовлено про ремонт, ми чуємо давно. Чуємо, але не бачили і не бачимо цього. Такого катастрофічного стану доріг, як на Сокальщині, більше немає в жодному регіоні.

Отож категорично вимагаємо приведення у відповідність з вимогами безпеки дорожнього руху стан автомобільних доріг загального користування на території Сокальського району. Якщо керівники відповідних служб не здатні це зробити, вони повинні піти у відставку. 

Якщо таких заходів не буде вжито, громада Сокальщини попереджає про можливість організації пікетувань та інших актів громадянської непокори. 

Прийнято на ХХІ сесії Сокальської районної ради 20 червня 2013 р.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!