Головна / З сесії райради / Звернення Сокальської районної ради щодо створення Сокальського державного лісового підприємства

Звернення Сокальської районної ради щодо створення Сокальського державного лісового підприємства

Сокальський район по території, кількості населення, економічному потенціалу один із найбільших районів на Львівщині. На його території біля 40 тис. та, – а це 25 % площі району – займають ліси, де господарюють Радехівський, Жовківський та Рава-Руський лісгоспи. Ресурси, які знаходяться на території району, працюють на інших. Діяльність даних господарств проводиться не в інтересах нашого району. Основні суми податків від діяльності цих підприємств надходять до бюджетів відповідних районів, оминаючи бюджет Сокальського району.

Створення Сокальського державного лісового підприємства, що пропонувалося районною владою ще у 2005-2007 роках, давало можливість усунути недоречності, що існують. Був виданий наказ Державного комітету лісового господарства про створення Сокальського державного лісового господарства, погоджена виробнича площадка для його облаштування. Проте робота по створенню такого підприємства не була завершена.

Зважаючи на те, що територіальна громада має бути господарем на своїй території, Сокальська районна рада вбачає за необхідне повернутись до вирішення питання щодо створення Сокальського держлісгоспу. Це дасть змогу: забезпечити якісне обслуговування лісів на нашій території; посилити контроль за обсягами вирубки та суттєво збільшити площі заліснення; забезпечити ефективну організацію та науково обгрунтоване ведення лісового господарства; вживати дієвих заходів охорони, захисту, раціонального природокористування; суттєво підвищити ресурсний та екологічний потенціал лісів; покращити культуру ведення лісового господарства; створити нові робочі місця; збільшити надходження податків до місцевого бюджету.

Виходячи з вищенаведеного, звертаємось до Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та Сокальської РДА з пропозицією забезпечити здійснення необхідних заходів по створенню Сокальського державного лісового господарства.

Підтримано на XI сесії VI скликання Сокальської районної ради Львівської області 22 березня 2012 року    

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen + 14 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!