Головна / З сесії райради / Звернення Сокальської районної ради до громади Сокальщини

Звернення Сокальської районної ради до громади Сокальщини

Співгромадяни! Дорогі брати і сестри!

Вище керівництво Росії прийняло рішення про введення російських військ на територію України – Крим. Україна не дала жодних підстав для цинічного та злочинного кроку Росії. З точки зору міжнародного права це означає оголошення війни. Росія провокує силовий сценарій. Суверенітет і територіальна цілісність України під загрозою.

За рішеннями РНБО та Верховної ради України Збройні сили приведено в повну бойову готовність. Сталося те, що важко собі уявити у ХХІ столітті – війна без жодних на це причин.

Усвідомлюючи небезпеку, в якій опинились Україна і український народ, Сокальська районна рада звертається до громади Сокальщини:

1. Зберігати витримку та спокій, не піддаватись паніці та можливим провокаціям. Діяти чітко на виконання рішень та вказівок законної влади. Дисципліна та порядок є запорукою нашої перемоги.

2. Об'єднатись та консолідуватись навколо вищого керівництва держави, місцевих органів влади для захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Ми повинні бути активними, але діяти відповідно до рішень компетентних і уповноважених державою органів.

3. Бути готовими до активної персональної участі у справі захисту незалежності України. Відповідні рішення уповноважених органів і відповідальних осіб будуть оголошені.

Збройні сили України здатні виконати Конституційний обов'язок. Моральний дух армії високий. Заради майбутнього наших дітей, України, ми повинні скоординувати дії всього громадянського суспільства і зірвати злочинні плани кремлівських воєвод-агресорів.

Майбутнє України – на шляху демократичних перетворень та інтеграції з Європейським Союзом.

За нами правда, з нами Бог! Ми переможемо! Слава Україні!

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eleven − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!