З сесії райради

Підготовка до сесії Сокальської райради, яка відбудеться 3 березня, проходить активно

Але перед тим проведена велика підготовча робота до сесії районної ради. З 21 по 25 лютого проходили засідання постійних комісій районної ради, на них депутати обговорювали і схвалювали свої пропозиції та висновки щодо питань, запропонованих на III сесію VI скликання, яка відбудеться у четвер, 3 березня.

Засідання постійних депутатських комісій (нагадаємо: їх є десять) проходили активно. Наприклад, комісія з питань бюджету, соціальноекономічного розвитку та інвестицій (голова Сергій Костюк) засідала двічі: на початку і перед президією, розглянуті актуальні питання, зокрема, заслухано розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм за минулий рік; про спрямування вільного залишку районного бюджету та ін.

Спільне засідання провели комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (голова Роман Шевчук) та з питань екології, раціонального природокористування та надзвичайних ситуацій (голова Михайло Веклин). На ній йшла мова про проблеми меліорації, тваринництва, підтоплення територій.

На комісіях з питань праці та соціального захисту населення (голова Анатолій Василишин), з питань промисловості, підприємництва, комунального майна, інфраструктури, зовнішньоекономічної та транскордонної діяльності (голова Роман Сташкевич), з питань молодіжної політики, охорони здоров”я, фізичної культури та спорту (голова Сергій Касьян), з питань регламенту та депутатської етики (голова Орест Пурський), з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку (голова Володимир Рехліцький), з питань засобів масової інформації та місцевого самоврядування (голова Богдан Шклянка) депутати також розглянули питання порядку денного сесії, вносили свої пропозиції та зауваження..

У роботі депутатських комісій активну участь взяли голова районної ради Ігор Дацюк, заступник голови районної ради Володимир Чуб, а також працівники районної ради.

На сьогоднішній президії депутати обговорять ще раз всі питання, винесені на сесію. А серед них, зокрема, є й такі: про внесення змін до Регламенту районної ради (доповідає заступник голови районної ради Володимир Чуб); про виконання загальнорайонних програм за 2010 рік (доп. розпорядники коштів, співдоп. голови комісій); звіт голови Сокальської РДА про виконання Програми соціальноекономічного та культурного розвитку району за 2010 рік (голова райдержадміністрації Микола Мисак); про затвердження звіту про виконання районного бюджету Сокальського району за 2010 рік (начальник фінансового управління РДА Світлана Ксьонжик, співдоп. голова комісії з питань бюджету, соціальноекономічного розвитку та інвестицій Сергій Костюк) та інші. Всього питань – понад тридцять.

***

Минулого тижня відбулася нарада-семінар голів та секретарів місцевих рад району. Про проблемні питання діяльності сільських відділень поштового зв”язку в Сокальському районі розповів начальник Центру поштового зв”язку №7 Львівської дирекції УДППЗ “Укрпошта” Степан Гарвона; про роботу філій Ощадбанку у населених пунктах району  керуючий Ігор Барило; про забезпечення епізоотичного благополуччя галузі тваринництва в приватному секторі району  начальник управління ветеринарної медицини у Сокальському районі Петро Климчук; про виконання бюджету Сокальського району за 2010 рік  начальник фінансового управління РДА Світлана Ксьонжик; про ведення погосподарського обліку в сільських, селищних та міських радах, згідно з наказом Держкомстату України (№ 491) від 8 грудня минулого року  начальник управління статистики Наталія Кондратенко; про дотримання Закону України “Про боротьбу з корупцією” керівниками органів місцевого самоврядування  керівник апарату РДА Марія Христинич. Заступник голови районної ради Володимир Чуб ознайомив присутніх з вхідною кореспонденцією, яка надійшла на адресу районної ради.

На нараді-семінарі виступили й голова районної ради Ігор Дацюк та голова райдержадміністрації Микола Мисак. Останній проінформував, що на сесії районної ради розглянуть питання про розподіл вільного залишку районного бюджету, наголосивши, що на даний час в районному бюджеті є близько шести мільйонів гривень вільних лишків. На сесії буде розподілено половину цієї суми. У березні, спеціально створена комісія, до складу якої увійдуть керівники РДА, районної ради, депутати різних рівнів, обстежуватиме території місцевих рад з метою виявлення найважливіших проблемних питань, вирішення яких потребує фінансування з районного бюджету.

На нараді виступив народний депутат України Петро Писарчук, котрий також відповів й на запитання присутніх у залі.

Василь СОРОЧУК.

 

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews