З сесії райради

Остання сесія проходила бурхливо

На останню сорок другу сесію Сокальської районної ради VI скликання депутати збирались не поспішаючи. І кількість присутніх у сесійній залі коливалася від 42 до 46 осіб. І коли врешті досягли кворуму голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк відкрив сесію. Депутати заспівали гімн України, а потім обрали членів лічильної та редакційної комісій. Традиційно привітали ювілярів та уродинників і розпочали роботу.

Каменем спотикання стало питання «Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2015 рік», за яке депутати проголосували, щоб розглядати першим. Проте, щоб дійти консенсусу довелось зробити перерву, бо між собою мали дійти згоди голови депутатських фракцій. Здавалося, що домовились, проте рішення з цього питання депутати прийняли за основу, а от пропозиції та рішення в цілому не підтримали. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2015 рік доповідала начальник фінансового управління Галина Леонова. Депутати обговорювали і голосували за кожну пропозицію зокрема. «Про затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського використання» та «Про затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення» доповідав начальник Держгеокадастру у Сокальському районі Сергій Бермес. До доповідача мали запитання депутати Олег Кожушко, Ігор Хом`як, Роман Шевчук та інші. Начальник відділу управління комунальним майном Сокальської районної ради Тарас Кравчук ознайомив депутатів з двома питаннями: про надання дозволу на оренду приміщень та про внесення зміни до рішення Сокальської районної ради Львівської області від 11 червня 2015 року №695. А про забезпечення режиму економії енергоресурсів та бюджетних коштів інформував заступник голови Сокальської районної ради Володимир Чуб. З цих питань після обговорення депутати прийняли рішення. 

Далі звітувала про роботу КП «Архітектурнопланувальне бюро» його керівник Тетяна Дідик. Також було запропоновано КП «Архітектурнопланувальне бюро» включити до переліку об`єктів, що підлягають приватизації. Проте ні за рішення з першого питання, ні за – друге депутати не проголосували.

Дуже «гаряче» було у сесійній залі, коли депутати слухали інформації в. о. начальника РВ ГУ МВС України Мар`яна Діжака та прокурора Василя Василіва про результати діяльності РВ ГУ МВС України та прокуратури Сокальського району на території району. До доповідачів було дуже багато запитань, які задавали депутати: Ярослав Гаврилів, Микола Пасько, Ярослав Піхоцький, Василь Смолинець, Роман Сташкевич, Богдан Шклянка. Присутні у залі і депутати висловлювали свої критичні зауваження щодо роботи цих правоохоронних органів. Тому й рішення з цього питання народні обранці не прийняли.

Про розгляд запитів, звернень депутатів Сокальської районної ради та відповідей на них інформував Володимир Чуб.

І на завершення голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк подякував присутнім депутатам за роботу, побажав тим, хто знову балотується у депутати до районної ради перемогти на виборчих перегонах. 

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.