З сесії райради

Надійшло близько триста звернень

На виконання п.п.8, 8.2 наказу прокурора Львівської області №21 від 29.01.2013 р. «Про порядок розгляду і вирішення звернень та особистий прийом громадян в прокуратурі Львівської області», прокуратура району вивчила стан вирішення звернень за січень-червень 2015 року.

За підсумками роботи упродовж 6 місяців 2015 року у прокуратурі району вирішено 144 звернень громадян, у тому числі: що надійшли від народних депутатів України – 2, з вирішених задоволених звернень – 6. В інші відомства скеровано 137 звернень, у тому числі що надійшли від народних депутатів України – 1. На особистому прийомі прийнято 115 громадян, у тому числі керівником прокуратури – 16. Усіх звернень надійшло 281.

Із загальної кількості вирішених звернень, 89 звернень з питань досудового розслідування, з питань представництва інтересів громадян та держави в суді вирішено 5 звернень, 48 звернень з питань надання правової допомоги, з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства – 2 звернення.

У травні 2015 року перевірок в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролюючих органах щодо додержання вимог Закону України «Про звернення громадян», не проводилось. Листів-зауважень з питань розгляду звернень громадян у вказаний період не надходило.

Богдан ЧЕРКЕС, прокурор Сокальського району, радник юстиції. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.