З сесії райради

Президія Сокальської районної ради погодила проект порядку денного 34 сесії районної ради

29 жовтня  відбулося засідання президії Сокальської районної ради. Присутні розглянули порядок денний, який виноситься на розгляд 34 сесії.

Зокрема президія рекомендувала виключити з порядку денного питання «Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації  в Сокальському районі на 2016-2020 роки» на підставі звернення  Сокальської РДА,

Водночас президія підтримала виключення таких питань: «Про делегування членів до складу Госпітальної ради Львівського госпітального округу”, “Про погодження розміру плати за навчання та встановлення переліку пільг щодо плати за навчання у Сокальській ДШМ ім. В.Матюка на 2018-2019н.р.”, “Про районну програму“Шкільний автобус” на період до 2020 року”, “Про затвердження в новій редакції Статуту Сокальської Малої академії наук учнівської молоді Сокальської районної ради Львівської області”, “Про внесення змін до Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2018 рік”, “Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сокальського району”, “Про внесення змін в Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району”, “Про затвердження Програми фінансової підтримки об’єктів благоустрою у Сокальському районі на 2018 – 2019 роки”, “Про затвердження Положення про надання щорічної грошової винагороди керівникам закладів освіти, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  та Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області за сумлінну працю, зразкове виконання покладених на них обов’язків”, “Про внесення змін до Програми покращення санітарно-екологічного стану території Сокальського району Львівської області на 2018 рік”.

Відповідно до розпорядження голови Сокальської районної ради, чергова сесія відбудеться 30 жовтня 2018 року. Початок о 10 годині, в сесійній залі.

Голос Сокальщини на GoogleNews