Головна / З сесії райради / Прийнято районний бюджет на 2015 рік

Прийнято районний бюджет на 2015 рік

27 січня відбулася XXXVII сесія VI скликання Сокальської районної ради. У порядку денному було чотирнадцять питань. 

Депутати вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО жителів Сокальщини.

Було обрано лічильну (Євген Матвіїв, Ігор Роман, Євген Марфюк, Богдан Петрашкевич) та редакційну (Петро Габа, Ярослав Гаврилів, Світлана Мусій) комісії.

Головою фракції «Батьківщина» у районній раді обрано Євгена Матвіїва – про це заяву фракції «Батьківщина» зачитав голова районної ради Ігор Дацюк. А разом зі заступником голови районної ради Володимиром Чубом привітали ювілярів та депутатів, яким у міжсесійний період випали дні народженння – Василя Панченка, Наталію Шамборовську, Ігоря Плечіня, Василя Березу, Євгена Марфюка, Ярослава Гнатюка, Романа Запісоцького, Володимира Чуба. Роману Шевчуку вручили подяку за надання допомоги у ремонті дороги.

Основне з питань – «Про районний бюджет Сокальського району на 2015 рік» – доповіла начальник фінансового управління РДА Галина Леонова (доповідь буде надруковано в наступному номері газети). Депутати проголосували за доходи районного бюджету в сумі 353356,2 тис. грн., в тому числі за загальним фондом – 35031,9 тис. грн., спеціальним – 3042,3 тис. грн. Видатки районного бюджету затверджено в обсязі 353356,2 тис. грн., зокрема загального фонду – 348341,5 тис. грн., спеціального – 5014,7 тис. грн.

Перед тим депутати затвердили міжбюджетні угоди на 2015 рік; штатний розпис та кошторис видатків на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2015 рік; Програму виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам Сокальського району на 2015 рік; Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2015 рік; загальнорайонні Програми соціального напрямку; Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріальнотехнічної бази комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» на 2015 рік; Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріальнотехнічної бази районної газети «Голос з-над Бугу» на 2015 рік; встановили вартість харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах району та розмір батьківської плати в навчальновиховних комплексах «ЗШ – дитячий садок» на 2015 рік; надали дозвіл на оренду приміщень.

І хоча всі питання депутати обговорили на комісіях і президії, внісши пропозиції, дискусія відбулася і в сесійні залі. А щодо штатного розпису та кошторису видатків на утримання районної ради та її виконавчого апарату, головуючому довелося оголошувати перерву у засіданні на декілька хвилин. 

Пропозиції до питань вносили депутати Сергій Костюк, Роман Запісоцький, Микола Пасько, Богдан Шклянка, Петро Пилипчук, Володимир Рихліцький, Роман Монастирський, Володимир Чуб, Василь Панченко, Ярослав Піхоцький, Олександр Гаврилюк, Олег Кожушко, Наталія Карташова, Тарас Стародуб, Михайло Веклин, Василь Смолинець, Марія Поліщук.

Депутати взяли до відома інформацію в. о. начальника відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій РДА Мирослави Михайлюк про виконанання делегованих районною радою повноважень у 2014 році. У рішенні, зокрема, записано, щоб Сокальська РДА вжила заходів до покращення стану справ у галузі культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій і вирішила питання фахової компетентності в. о. начальника відділу М. Михайлюк, яка відповіла на запитання депутатів. А от щодо звільнення Я. Стефанишина з посади директора музичної школи мистецтв ім. Віктора Матюка виникла дискусія. Депутати надали слово й Ярославу Стефанишину, і Володимиру Куртянику, чий син навчається в цьому навчальному закладі. Дану справу розглядає районний суд, тому від оприлюднення звинувачень, які звучали то з одних, то з інших уст, ми утримаємося. Голова районної ради Ігор Дацюк зазначив, що йому соромно за ситуацію в культурі.

У «різному» заступник голови районної ради В. Чуб зачитав звернення та відповіді на депутатські запити. Роман Запісоцький оприлюднив звернення щодо проїзду через міст у Волсвині та перевезення пасажирів. До речі, критичні зауваження на пасажирські перевезення висловили тaкож Василь Береза та Богдан Красько.

Василь СОРОЧУК.        

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!