Головна / З сесії райради / Iнформація про переможців конкурсу оренди

Iнформація про переможців конкурсу оренди

За результатами конкурсу на право оренди нежитлових приміщень, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, переможцями було визнано:

приватного підприємця Дзіковського О. В.  на право оренди частини нежитлового вбудованого приміщення загальною площею 2 кв. м, розташованого за адресою: м. Сокаль, вул. Я. Мудрого, 26;

Сокальське відділення профілактичної дезінфекції  на право оренди нежитлового вбудованого приміщення загальною площею 60,6 кв. м, розташованого за адресою: м. Сокаль, вул. Шашкевича, 77.

Інформація про повторний конкурс оренди

Орган, уповноважений управляти комунальним майном (орендодавець): КЗСРРЛО "Сокальська центральна районна лікарня".

Назва і місцезнаходження органу, що проводить конкурс: Сокальська районна рада Львівської області, м. Сокаль, •вул. Шептицького, 26 .
Назва об’єкта і його місцезнаходження: нежитлове вбудоване приміщення загальною площею 18 кв. м, розташоване за адресою: м. Великі Мости, вул. Сагайдачного, 39, що перебуває на балансі КЗСРРЛО "Сокальська центральна районна лікарня", і є комунальною власністю.

Термін оренди  2 роки 11 місяців.

Вартість зазначеного приміщення за незалежною експертною оцінкою становить: 29300 грн. (без врахування ПДВ).

Орендна плата, визначена відповідно до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 03. 03. 2011 року №46, становить без ПДВ  2344 грн. за рік і є стартовою.

Основні вимоги до умов використання об’єкта оренди:

1. Використання об’єкта оренди з метою: розміщення аптечного кіоску, що реалізує готові ліки.

2. Запропонований найбільший розмір орендної плати за використання об’єкта оренди, порівняно з її стартовим розміром.

3. Своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати (щомісяця до 12 числа місяця наступного за звітним).

4. Ефективне використання орендованого майна відповідно до його цільового призначення та умов договору оренди, здійснення на орендованій площі політики щодо охорони навколишнього природного середовища.

5. Дотримання належних умов експлуатації об’єкта оренди.

6. Збереження об’єкта оренди, забезпечення заходів протипожежної безпеки орендованого майна.

7. Заборона:
а) на передачу орендованого приміщення або його частини у суборенду;
б) на приватизацію орендованого майна;
в) на здійснення в орендованих приміщеннях будьякої діяльності, яка може негативно впливати на стан об’єкта оренди або діяльність балансоутримувача.

8. Здійснення своєчасно та за свій рахунок капітального, поточного та інших видів ремонту орендованого майна.

9. Відшкодування балансоутримувачу витрат, пов’язаних зі сплатою частини земельного податку, яка припадає на орендовані приміщення.

10.Тільки з дозволу орендодавця змінювати план орендованого майна, проводити його реконструкцію, технічне переозброєння, що зумовлює підвищення його вартості.

11. Неможливість компенсації у разі припинення або розірвання договору невід’ємних поліпшень орендованого майна.

12. Страхування орендованого майна протягом 5 днів після укладення договору оренди.

13. Компенсація витрат на проведення оцінки об’єкта оренди та на публікацію в місцевій пресі оголошення про проведення конкурсу за рахунок переможця конкурсу.

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є найбільший розмір орендної плати при обов’язковому виконанні фіксованих умов конкурсу та додаткових пропозицій.

Для участі в конкурсі учасники подають на розгляд конкурсної комісії: заяву про участь у конкурсі, проект договору оренди, підписаний учасником конкурсу і завірений печаткою (за наявності) та пакет документів, які визначені наказом ФДМУ від 14. 11. 2005 р. №2975 "Про затвердження Переліку документів, які подаються орендодавцеві для укладення договору оренди майна, що належить до державної власності"; відомості про учасника конкурсу відповідно до вимог п. 9. 2. Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сокальського району, затвердженого рішенням №105 від 22. 03. 2007 р. (зі змінами) Сокальської районної ради;

конкурсні пропозиції (відображаються в проекті договору оренди): зобов’язання щодо виконання фіксованих умов конкурсу; пропозиції щодо гарантії сплати орендної плати (завдаток, гарантія, тощо); .додаткові пропозиції по виконанню умов конкурсу.

Конкурсні пропозиції надаються в окремому непрозорому конверті з написом "На конкурс" та зазначенням назви об’єкта, запечатаному печаткою учасника конкурсу (за наявності).

Кінцевий термін прийняття пропозиції учасників конкурсу  за 5 днів до дня проведення конкурсу.

Конкурс буде проведено у приміщенні Сокальської районної ради за адресою : 80000, м. Сокаль, Львівської області вул. Шептицького, 26, через 30 календарних днів з дати публікації цієї інформації в газеті "Голос знад Бугу" (день публікації враховується).

Додаткові дані потенційним орендарям можна отримати в Відділі управління комунальним майном Сокальської районної ради.

Ознайомитись з об’єктом оренди можна за адресою місцезнаходження об’єкта.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу (03257)72087, 72084.

Володимир ЧУБ,
голова конкурсної комісії Сокальської районної ради по оренді майна спільної комунальної власності  територіальних громад Сокальського району.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!