З сесії райради

Розглянули половину питань

Минулої середи розпочала роботу, але не завершилась, XXVII сесія Сокальської районної ради. Чи то через перебування на Майдані, чи ще з якихось причин, на сесії були присутні лише 47 депутатів. Затвердивши порядок денний, першим розглянули питання: про суспільно-політичну ситуацію в Україні. Заступник голови Сокальської районної ради Володимир Чуб зачитав Заяву про політичну ситуацію в Україні, яку депутати більшістю голосів підтримали, а також проголосували за рішення "Про суспільно-політичну ситуацію в Україні".

З фінансовими питаннями: про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року; про затвердження розпоряджень голови Сокальської райдержадміністрації; про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2013 рік; про використання коштів, виділених на реалізацію загальнорайонних програм у 2013 році доповідала начальник фінансового управління Сокальської РДА Галина Леонова.

Також без особливих зауважень депутати розглянули земельні питання: про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель Сокальського району; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Відправили на доопрацювання питання: про створення комунального підприємства спільної власності територіальних громад Сокальського району – стадіон "Сокіл". Про затвердження програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини у Сокальському районі на 2014-2017 роки доповідав головний лікар району Роман Швед.

Після обідньої перерви не було кворуму, і засідання сесії перенесли.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews