Головна / З сесії райради / Рішення № 651 від 12 березня 2015 року ХXXVІІІ сесії VІ скликання Сокальської районної ради

Рішення № 651 від 12 березня 2015 року ХXXVІІІ сесії VІ скликання Сокальської районної ради

Про звернення щодо неналежного стану пасажирських перевезень у Сокальському районі

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи неодноразові звернення та скарги місцевих рад та мешканців району, Сокальська районна рада Львівської області, 
В И Р І Ш И Л А:
1. Звернутися до голови Львівської обласної ради П. Н. Колодія, голови Львівської обласної державної адміністрації О. М. Синютки, голови Сокальської районної державної адміністрації О. В. Кожушка із зверненням-вимогою щодо неналежного стану пасажирських перевезень у Сокальському районі (вимогазвернення додається).

2. Вказати Сокальській РДА на недоліки в роботі щодо організації пасажирських перевезень у районі.

3. Зобов'язати Сокальську РДА:

– до 16.03.2015 р. створити комісію для вивчення та врегулювання роботи перевізників;

– провести слухання по всіх маршрутах з залученням голів місцевих рад та депутатів мажоритарників;

– по кожному маршруту прийняти конктерні рішення і поінформувати населення.

4. Звернутися в органи прокуратури, міліції, Служби Безпеки України щодо незадовільного здійснення перевезень у Сокальському районі, недотримання умов договорів перевезень, перевірки дій службових осіб Сокальської РДА щодо організації перевезень у районі.

5. Оприлюднити дане звернення у засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності і правопорядку та місцевого самоврядування.

Ігор ДАЦЮК, голова районної ради. 

Голові Львівської обласної ради п. Колодію П. Н.

Голові Львівської обласної державної адміністрації п. Синютці О. М.

Голові Сокальської районної державної адміністрації п. Кожушку О. В.

Звернення-вимога

В Сокальську районну раду надходять численні скарги мешканців району та сільських рад на дії перевізників. 

Перевізники регулярно самочинно та незаконно змінюють графіки руху, при цьому абсолютно не враховуються інтереси мешканців. Жителі сіл не мають можливості дістатися на роботу та з роботи. В час економічної скрути такі дії перевізників позбавляють людей можливості працювати, викликають соціальну напругу серед мешканців району. 

Окрім того, водії автобусів поводяться похамськи, особливо з пасажирами пільгових категорій, автобуси у неналежному санітарному стані.

Мешканці району часто вкладають власні кошти у ремонт доріг, що розташовані на території, де вони проживають. Допомагають коштами на ремонт доріг в рамках приватнодержавного партнерства і підприємства різних форм власності. 
Перевізники ж не долучились до даного процесу. Заробляючи кошти на перевезеннях, посприяти в елементарному  наданні можливості дістатися на роботу і додому, забезпечити регулярні перевезення  не хочуть.

Усі звернення мешканців та місцевих рад до керівників перевізників, до Сокальської РДА результату не дали. Жодного сприяння мешканцям сіл, аби надати можливість дістатися до місця праці та додому немає. 

Виходячи з наведеного вище, вимагаємо від Сокальської РДА, Львівської ОДА вжити усіх можливих заходів для усунення порушень законодавства, а у випадку невиконання  розірвати з перевізниками-порушниками договори на перевезення та провести нові конкурси на організацію перевезень.

У людей увірвався терпець. При невжитті заходів мешканці сільських рад повідомляють про те, що змушені будуть вдатися до протестних акцій  пікетувань, перекриттів доріг, тощо.

Прийнято на XXХVІІІ сесії  Сокальської районної ради VI скликання  12 березня 2015 року.    

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!