Головна / З сесії райради / Розпочалась підготовка до чергової 41 сесії Сокальської районної ради

Розпочалась підготовка до чергової 41 сесії Сокальської районної ради

7 серпня відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення. У її роботі такої взяли участь заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова, начальник управління соцзахисту населення Володимир Огінський, головний лікар Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед.

Присутні розглянули профільні питання, які виносяться на розгляд 41 сесії Сокальської районної ради. Зокрема Володимир Огінський ознайомив із соціальним та матеріальним забезпеченням демобілізованих учасників АТО та ООС, сімей загиблих, а також військовослужбовців, що отримали поранення в зоні проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на Сході України. Начальник фінуправління коротко доповіла про виконання районного бюджету Сокальського району за І півріччя 2019 року,  які зміни пропонується внести до головного фінансового документа. Роман Швед представив на розгляд комісії Положення про порядок складання річного фінансового плану Сокальської центральної районної лікарні. На завершення також були опрацьовані листи, що надійшли на розгляд комісії у міжсесійний період.

Після обговорення члени комісії рекомендували депутатам Сокальської районної ради підтримати відповідні профільні питання порядку денного чергової сесії.

Відповідно до розпорядження голови Сокальської районної ради, 41 сесія Сокальської районної ради відбудеться 15 серпня 2019 року. Початок о 10 годині, в сесійній залі.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!