З сесії райради

З інвесторами про альтернативні джерела енергії

З ініціативи Сокальської міської ради та Сокальської районної ради відбувся "круглий стіл" на тему: "Проблеми переводу бюджетної сфери на альтернативні джерела енергії, нинішній стан у цьому напрямку у районі і, зокрема, місті Сокалі та перспективи як діяти у майбутньому". Заступник голови Сокальської районної ради Володимир Чуб зазначив, що “в зв`язку зі зростанням ціни на газ є потреба вирішенні і сприянні переводу бюджетних організацій на альтернативні джерела енергії. Це дасть можливість економити бюджетні кошти. У районі в цьому напрямку робота вже ведеться. Тому ми запросили підприємців, бізнесменів, які можуть бути інвесторами і впроваджуватимуть альтернативні джерела енергії в бюджетній сфері. На жаль, проводячи різноманітні конкурси, зіткнулися з тенденцією, що інформацією не володіють ті, які б в першу чергу мали б бути зацікавлені  це підприємці. Тому, власне на цьому "круглому столі" ми хочемо ознайомити інвесторів з проблемою переводу бюджетних організацій на альтернативні джерела енергії".

Питання енергозбереження та енергоефективності є надзвичайно актуальним нині, підкреслив міський голова Сокаля Богдан Зарічний. Він проаналізував ситуацію з теплопостачанням у бюджетній сфері і акцентував увагу присутніх на важливості використання альтернативних джерел енергії.

Про те, які зміни є в опалюванні навчальних, медичних закладів вели мову представники відділу освіти та охорони здоров`я району Леся Ковалишин та Ігор Москалишин. Проаналізував роботу котелень міста і фінансовий стан КП "Сокальтеплокомуненерго" його керівник Володимир Кіпень. Своє бачення можливості використовувати альтернативні джерела енергії саме в бюджетній сфері висловили підприємці: Дмитро Борисов (ТОВ "ЕЕУ"), Остап Шинайло (ТОВ "НДЗ"), Ігор Карпенко ("Біоальтернативи"), Василь Бойко (ТзОВ "Сокальський вітропарк"). Вони були вдячні, що їх запросили для участі у цьому "круглому столі". Також у ньому взяли участь кілька депутатів міської і районної рад, працівники відділу культури, райдержадміністрації і районної ради. Інвесторам запропоновано вивчити це питання, оглянути котельні Сокаля і через два тижні зустрітися з керівником КП "Сокальтеплокомуненерго" Володимиром Кіпенем, який, до речі, йде назустріч підприємцям, щоб не лише обговорити проблеми, а вже прийняти певні документи, зробити більш конкретні кроки в напрямку енергозбереження і енергоефективності.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.