Головна / З сесії райради / Шахтарі спустились у вибої

Шахтарі спустились у вибої

8 березня з робочим візитом у м. Червонограді та на Сокальщині побував голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. У Червоноградській міській раді очільник області провів зустріч з профспілковими лідерами гірників, під час якої обговорили шляхи вирішення проблемних питань вугільної галузі регіону. «Я є на вашому боці, – сказав очільник області. – Приїхав порадитися, як вирішити це питання. Щодня веду мову з міністром енергетики та вугільної промисловості, або його першим заступником. Мав розмову й з Президентом, тому кошти частково вже за грудень гірники отримали, обіцяли, що у вівторок закриють повністю за цей місяць. Вугільна галузь зобов’язана жити. Ми повинні враховувати ситуацію в державі, а вона – тяжка».

Перший заступник генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов наголосив, що Меморандум і Коаліційна угода не виконані. Люди кажуть: нас вчерговий раз обдурили. Треба мати гарантію щодо дотримання графіка по виплаті заборгованої зарплати.

На нараді вирішили почекати до вівторка, й тоді окреслити план подальших дій. 
Голова ОДА Олег Синютка цього ж дня побував у Белзькому державному історикокультурному заповіднику. Спільно з головою райдержадміністрації Олегом Кожушком, начальником Сокальського РВ ГУ МВС України у Львівській області Володимиром Спічаком та начальником Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області Олегом Тимчаком (на знімку) оглянули місця горіння торфів та обговорили шляхи ефективного їх гасіння, зокрема будівництва регулюючої шлюзи в районі Замочка (верхня течія Солокії).

* * *
10 березня зранку гірники зібралися на Вічевій площі у Червонограді. Технічний директор – перший заступник генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов оголосив, що на рахунки поступили кошти і заборгованість за грудень погашена. Він зазначив, що залишається відкритим для обговорення будьяких проблемних питань шахтарів та буватиме на копальнях, щоб їх вирішувати.

Гірники у вівторок призупинили акцію протесту і не перекривали дороги. 

Вуглевидобувні підприємства приступили до роботи. Протягом цього тижня вони очікують отримати часткову зарплату за січень, а до 20 березня – повністю. 

Василь СОРОЧУК.

 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!