З сесії райради

Сокальська районна рада не прийняла на баланс садочки та школи Соснівки

Сьогодні на сесії Сокальська районна рада не прийняла на баланс школи, садочки, зокрема музичну школу.

Під загрозою отримання заробітної плати вчителів та вихователів, діти можуть залишитися без оплати за харчування. Проблемою буде вивіз сміття.

За рішення про надання згоди на безоплатне прийняття з комунальної власності територіальної громади Червоноградської міської ради, об՚єктів та майна, які знаходяться на балансі відділу культури Червоноградської міської ради у спільну комунальну власність територіальних Сокальського району проголосувало лиш 6 депутатів –  http://sokal.golos.net.ua/?page=golos&id=2558

Рішення щодо передачі шкіл на баланс Сокальської районної ради підтримало лиш 5 депутатів, проти – 3 – http://sokal.golos.net.ua/?page=golos&id=2559

Нагадаємо, що з 1 січня Соснівка повинна перейти у підпорядкування Сокальського району. Тому ми маємо соціальні та інфраструктурні об’єкти передати на їхній баланс. Про це Голосу Сокальщини повідомив мер м.Червоноград Андрій Залівський.

Відповідно до прийнятого Держбюджету, з 1 січня 2020 року, який був опублікований для широкого загалу, Соснівка фінансуватиметься з бюджету Сокаля. Також з нового року усі податки Соснівка сплачуватиме до сокальського бюджету.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.