Головна / З сесії райради / Сокальщину відвідала делегація з Остроленцького повіту Республіки Польща

Сокальщину відвідала делегація з Остроленцького повіту Республіки Польща

18 вересня до Сокальського району завітала делегація з Остроленцького повіту Республіка Польща на чолі із старостою та віце – старостою повіту Станіславом Кубелем і Кшиштофом Паржиховським. У її складі були депутати ради повіту, голови депутатських комісії, керівники різних установ. Зустріли польських гостей голова Сокальської районної ради Микола Пасько та районні депутати Олег Солодяк, Віктор Притулко, Василь Сорочук і Богдан Красько. В ході зустрічі делегація ознайомилась із Сокальським районом, загальною ситуацією в Україні, яка сьогодні перебуває у стані війни із Російською державою. Цікавились гості наповненням районного бюджету, державної політикою щодо дітей сиріт та людей із особливими потребами.

Микола Пасько розповів про Сокальський район, про перші кроки, які зроблені в межах адміністративно-територіальної реформи. У 2017 році на наших теренах була створена перша Великомостівська ОТГ.

Сокальщина не стоїть осторонь подій, які відбуваються на Сході України. Багато наших земляків із зброєю в руках захищають територіальну цілісність української держави. На жаль, 13 з них, не повернулись додому живими. Тому присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Микола Пасько також звернув увагу на тісну співпрацю районної ради із польськими сусідами. Спільно із окремими гмінами Республіки Польща та містами Республіки Білорусь  Сокальська райрада реалізовує три міжнародні проекти, які спрямовані на розвиток туристичної галузі, покращення інфраструктури та придбання медичного обладнання. Окрім того, завдяки дружнім стосункам із гміною Дрохічин, вдалось організувати відпочинок дітей зі Сходу України саме у Польщі. Завдяки цьому в молоді змінюється погляд на Європу, європейські цінності, за які на Майдані українці заплатили найвищу ціну – власне життя.

Користуючись нагодою Микола Пасько подякував Станіславу Кубелю за теплий прийом, організований Сокальській делегації, яка відвідала Остроленцький повіт 12-14 березня 2019 року.

Додамо, що польська делегація перебуватиме на Україні кілька днів. У їх планах – відвідування Львова та Києва, зокрема Майдан Незалежності, який вважають символом волелюбності українського народу.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!