Головна / З сесії райради / Сокальщину відвідала  делегація з Замойського повіту Республіка Польща

Сокальщину відвідала  делегація з Замойського повіту Республіка Польща

25 лютого Сокальщину відвідала  делегація з Замойського повіту Республіки Польща у складі директора школи №2 імені Зигмунда Клуковського в місті Щебжешин Малгожати Пілат і директора школи з охорони навколишнього середовища в місті Звежинець Вольдемара Гардяша, на чолі із віце-старостою Замойського повіту Вітольдом Маручем. Мета візиту –  поспілкуватись із учнями 9-х класів, розповісти їм про можливості, які пропонують польські школи та запросити здобувати середню спеціальну освіту у Польщі.

Сокальщину відвідала  делегація з Замойського повіту Республіка Польща

Спочатку закордонні гості зустрілись із головою районної ради Миколою Паськом, заступником голови райради Василем Бойком, керуючою справами Любов Ребриною. В ході зустрічі присутні обговорили подальшу реалізацію спільного проекту між Сокальською районною радою та Замойським повітом «Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах:  Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів.»

Сокальщину відвідала  делегація з Замойського повіту Республіка Польща  Відтак, у сесійній залі Сокальської районної ради зібрали старшокласники з навчальних Сокальщину відвідала  делегація з Замойського повіту Республіка Польщазакладів Поториці, Волиці, Жвирки, Забужжя та Сокальських загальноосвітніх шкіл №2 та №5. Директори, за допомогою візуальної презентації розповіли особливості навчального процесу в Польщі, напрями та спеціальності, за якими готують спеціалістів, як подолати мовний бар’єр та які умови проживання для іноземців. Учні також отримали друкований матеріал.

В ході зустрічі голова Сокальської районної ради Микола Пасько пообіцяв допомогти майбутнім абітурієнтам разом із батьками організувати візит до навчальних закладів міст Щебжешин та Звежинець Республіки Польща. Водночас, звертаючись до школярів, очільник районної ради наголошував, що перед ними зараз відкрито багато можливостей. І здобувати освіту молодь може не лише в Польщі, а й інших європейських вузах. Проте, вони повинні повертатись на батьківщину і використовувати отриманні знання для розвитку  та розбудови України.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!