З сесії райради

Сокальська районна рада висловилась проти капітуляції України та “формули Штанмайєра”

3 жовтня депутати Сокальської районної ради прийняли дві заяви щодо недопущення капітуляції України у російсько-українській війні та щодо неприпустимості відведення сил і засобів Збройних сил України від меж тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

У першій заяві районні обранці висловили свою чітку позицію щодо намірів Президента України Володимира Зеленського з реалізації так званої «формули Штайнмаєра». На  думку депутатського корпусу це є неприхованою здачею національних інтересів та початком капітуляції України у російсько-українській війні.

У другій заяві депутати Сокальської районної ради заявили про неприпустимість проанонсованих 1 жовтня 2019 року Президентом України Володимиром Зеленським заходів з відведення сил і засобів Збройних сил України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань, правоохоронних органів спеціального призначення та інших органів, задіяних до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, що здійснює Генеральний штаб Збройних Сил України.

З повним текстом заяв можна ознайомитись  тут

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.