З сесії райради

Сокальська районна рада висловлює протест проти ганебного та протиправного рішення Вищого адміністративного суду

З А Я В А
депутатських фракцій і груп Сокальської районної ради

Сокальська районна рада висловлює протест проти ганебного та протиправного рішення Вищого адміністративного суду, який діє на догоду московським агентам, які сьогодні засідають у вищих ешелонах української влади. Вважаємо, що рішення про скасування Указу Президента України (№ 46/2010) від 20 січня 2010 року "Про присвоєння С. Бандері звання Герой України" суд ухвалив за вказівкою Банкової та Кремля.

Це рішення стало можливим тому, що режим Януковича позбавив незалежності судову гілку влади – і сьогодні суди демонстративно виконують політичні замовлення Адміністрації Президента, ухвалюючи абсурдні і неправочинні рішення. Водночас правоохоронні органи стали головними знаряддями боротьби проти політичної опозиції і основним засобом побудови поліцейської держави. Вочевидь, режим за прикладом Кремля, не лише відбілює Сталіна, а форсованими темпами реанімує в Україні сталінізм.

Окупаційна адміністрація Януковича-Азарова-Табачника розгорнула широкомасштабну війну проти українців на всіх фронтах – мовному, освітньому, ідеологічному, судовому, соціальному, економічному, культурному, духовному. І рішення Вищого адміністративного суду є тільки однією з ланок цієї війни.

Рішення і дії окупаційної адміністрації, яка засіла на Печерських пагорбах, продиктовані передусім страхом перед постатями Бандери, Шухевича, Коновальця, а також Мазепи, Героїв Крут та Холодного Яру, вояків УНР-ЗУНР-ОУН-УПА, які воскрешають в українцях героїчний Дух їхніх предків. Бо владоможці розуміють, що раніше чи пізніше антинародний режим Януковича змете сила української національної революції. Що саме стане основним каталізатором революційного вибуху – можна хіба припускати. Імовірно, це буде наступ на підприємців, так звана пенсійна реформа чи зміни в трудовому законодавстві, а можливо – посилення репресій проти українських патріотів. Однозначно, що революція відбудеться під прапором Бандери.

Вороги України не могли подолати Бандеру живого, вони бояться його й мертвого. Адже Бандера для мільйонів українців, попри недолугі і нікчемні рішення судів, був і залишається українським Героєм.

Для української громади Бандера та Шухевич були, є і будуть національними Героями. Під егідою органів місцевого самоврядування і далі відбуватимуться заходи зі вшанування наших національних Героїв.

Ми, депутати Сокальської районної ради, закликаємо жителів нашого району, всі політичні партії та громадські організації демократичного спрямування, місцеві ради, активізувати збір коштів на будівництво пам’ятника Степану Бандері у Великих Мостах, щоб відкрити його до •20-ї річниці  Незалежності України. Це буде наша найкраща відповідь українофобам.

Війну проти Бандери і терор проти бандерівців ми, депутати Сокальської районної ради, розцінюємо як наступ на громадянські, конституційні та національні права українців. У цьому протистоянні ми завжди будемо з нашим народом..

Дацюк Ігор – голова районної ради, Чуб Володимир – заступник голови районної ради.

Голови депутатських фракцій: Бойко Василь – "За Україну!", Запісоцький Роман – ВО "Свобода",  Кожушко Олег – ВО "Батьківщина",  Монастирський Роман – Конгрес українських націоналістів, Пасько Микола – "За Зміни". 

Дзік Володимир – від Української соціал-демократичної партії,  Козира Василь – від Народного руху України,  Фарин Лариса – від партії "Наша Україна".

Вчора, 13 січня, Львівська обласна рада провела позачергову сесію біля пам’ятника Степанові Бандері аби засудити рішення суду про позбавлення лідера ОУН звання Герой України. Сесію скликали за розпорядженням голови Львівської облради Олега Панькевича. У роботі сесії взяли участь депутати Сокальської районної ради на чолі з головою ради Ігорем Дацюком.

З приводу цих подій заяву прийняли також депутати Сокальської районної ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews