Головна / З сесії райради / Відбулася XVIII конференція Сокальської районної організації профспілки працівників освіти та науки України

Відбулася XVIII конференція Сокальської районної організації профспілки працівників освіти та науки України

6 лютого в актовій залі НВК "ЗШ І-ІІІ ст. №4 ліцей" відбулася XVIII звітно-виборна конференція Сокальської районної організації профспілки працівників освіти та науки України, яка налічує 67 профспілкових комітетів, що об'єднують 2211 членів профспілки. На неї прибули делегати з первинних профспілкових організацій, директори та голови профкомів навчальних закладів освіти, а також поважні гості  голова Львівської обласної організації профспілки працівників освіти та науки України Марія Яцейко, завідувач відділу соціально-економічного захисту Львівської обласної організації профспілки працівників освіти та науки України Мар'ян Калин, начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський. 

Захід розпочався з вшанування хвилиною мовчання пам'яті всіх, хто загинув, обстоюючи незалежність України в зоні АТО. 

Делегати конференції для роботи обрали президію, секретаріат, лічильну та мандатні комісії і затвердили порядок денний. З доповіддю про діяльність Сокальської районної організації профспілки працівників освіти та науки України за 2010-2014 роки виступила Ольга Семеняка  голова районної організації. Вона, зокрема, зазначила, що за останні п'ять років було організовано 20 екскурсій по Україні та 8  за кордон. 491 членів профспілки побували у мальовничих куточках України та 149  милувалися краєвидами Європи. 

Протягом звітного періоду не було затримки з виплатою заробітної плати, відпускних, оздоровлень, винагород за сумлінну працю. Однак сьогодення ставить свої вимоги. Профспілчани району намагаються йти в ногу з часом. Районна організація працює над залученням всіх працівників галузі в свої ряди. 
Окрему подяку Ольга Семеняка (на знімку) висловила голові Львівської обласної організації профспілки працівників освіти та науки України Марії Яцейко, начальнику відділу освіти Сокальської РДА Роману Монастирському за розуміння, прийняття виважених рішень на користь освітян. Опісля голова ревізійної комісії Вадим Нарзиколов прозвітував про роботу комісії в цей період. Він констатував, що недоліків не виявлено. 

Марія Яцейко наголосила, що Сокальська профспілкова організація входить до п'ятірки кращих профспілкових організацій освітян області. Вона подякувала головам первинних профспілкових організацій і керівникам освітніх установ за роботу. 

В обговоренні директор Сокальської гімназії імені Олега Романіва Любов Омеляш, директори Сілецької та Варязької шкіл Петро Побережник і Ярослав Гаврилів наголосили, що нині профспілковий комітет є соціальним партнером школи, допомагає вирішувати багато проблем, веде освітницьку діяльність, організовує екскурсії, дбає про здоров'я спілчан, їхніх дітей та культурний відпочинок, а найголовніше, захищає їхні інтереси та соціальноекономічні права. 

Районна профспілкова організація ніколи не стояла осторонь людського горя. За звітний період виділено 88680 грн. матеріальної допомоги. Ще 3000 грн. допомоги профспілчани отримали від обласної організації профспілки, 3000 грн.  для бійців АТО. 

Директор Тартаківської ЗСШ І-ІІІ ст. Ольга Дідич висловила пропозиції щодо покращення роботи районної профспілкової організації. 

Провідний спеціаліст Сокальської РВД ЛОВФСС з ТВП Богдана Рибак наголосила на сумлінності у роботі голови районної організації профспілки працівників освіти та науки Ольги Семеняки, яка дбає про оздоровлення освітян та їхніх дітей, скеровує в санаторно-курортні заклади. За 2010-2014 рр. освітяни отримали 220 путівок, а це значно більше, ніж за попередні п'ять років. З профспілки виділено на здешевлення путівок 47662 гривні. Директори, заступники директорів, голови профспілкових комітетів, навчальні заклади яких були визнані кращими в конкурсі "Краще подвір'я школи", отримали премії  34 безкоштовні путівки.

Начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський наголосив на високому професіоналізмі та ефективності роботи профспілки та подякував головам обласної та районної організацій за активну громадську позицію і самовіддану працю на користь освітян. 

Роман Монастирський підкреслив, що завдяки Львівській обласній профспілковій організації освітяни мають змогу отримувати 20 відсотків надбавки за професійну діяльність. Голова районної профспілкової організації Ольга Семеняка завжди підставляла своє надійне плече, коли йдеться про захист прав та інтересів освітян, покращення умов праці та збереження робочих місць. І висловив сподівання, що й надалі профспілчани будуть такими активними, єдиними, згуртованими та спільно обстоюватимуть інтереси освітян. 

Голова профспілкового комітету Войславицької ЗСШ ІІІ ст. Оксана Хома розповіла, що уже 15 років очолює профспілкову організацію. За цей час їй довелось працювати не з одним керівником районної організації профспілки, однак такої наполегливості, віддачі й людяності, як у Ольги Семеняки, не бачила ні в кого. 
Делегати конференції позитивно оцінили і визнали роботу Сокальської районної організації профспілки працівників освіти і науки України за звітний період "задовільною", затвердили звіт ревізійної комісії. 

А далі відбулися вибори нового голови Сокальської організації профспілки працівників освіти та науки України. Делегати запропонували на цю посаду кандидатури Ольги Семеняки та Івана Трескота. За результатом таємного голосування перемогу з відривом у 38 голосів здобула Ольга Семеняка. Вона подякувала присутнім за висловлену довіру і запевнила, що й надалі докладатиме всіх зусиль, щоб районна профспілкова організація була найкращою в області.
 На конференції затвердили склад районної ради профспілки працівників освіти в кількості 67 осіб, обрали ревізійну та мандатну комісії. Шляхом голосування під час зібрання обрали кандидатури делегованих до складу ради Львівської обласної організації та делегатів на XIX звітновиборну конференцію обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Сокальщину представлятимуть голова районної організації профспілки працівників освіти та науки України Ольга Семеняка, голова профспілкової організації Великомостівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.  ліцей" Ольга Малицька та начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський. 

Марія Яцейко привітала Ольгу Семеняку з обранням на посаду голови та за дорученням президії Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України вручила грамоти 12 головам первинних профспілкових організацій за сумлінну багатолітню працю. Районна організація профспілки працівників освіти та науки України відзначила преміями 40 активістів.

 Любов ПУЗИЧ.

 Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 − 12 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!