Головна / З сесії райради / Відбулася нарада-семінар міських, селищного, сільських голів та секретарів

Відбулася нарада-семінар міських, селищного, сільських голів та секретарів

Відбулася нарада-семінар міських, селищного, сільських голів та секретарів, на якій обговорили чимало важливих питань. Заступник голови районної ради Володимир Чуб оголосив порядок денний та зачитав протокольне доручення наради голови Сокальської РДА. Головам органів місцевого самоврядування рекомендовано створити робочі групи в місцевих радах із залученням депутатів-мажоритарників, комісії з питань легалізації найманих працівників, інвентаризації об’єктів нерухомого майна, інвентаризації земельних ділянок, які заслуховуватимуть платників місцевих податків і зборів. Протягом квітня провести роботу по цих напрямках, розглянути питання укладання договорів оренди, використання земельних ділянок, за умови невиконання бюджету – збалансувати його, оптимізувавши видатки. Матеріали про факти використання земель без оплати скерувати в правоохоронні органи. Для створення бази інвестиційно-привабливих об’єктів надати Сокальській РДА інформацію щодо вільних об’єктів нерухомості, вільних земельних ділянок. 

Про джерела формування місцевих бюджетів доповів голова реорганізаційної комісії Сокальської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів України в Львівській області Олег Сольвар. Він зазначив, що станом на 26 березня Сокальською ОДПІ мобілізовано 22,5 млн. грн. податків і зборів. Найбільш питому вагу в складі всіх надходжень займає податок на доходи з фізичних осіб, його частка складає 60% від загальної частини податків. О. Сольвар також наголосив головам, щоб попрацювали над акцизним податком, бо це один із базових податків, який буде йти безпосередньо в бюджет місцевої ради. 

Про перспективи збільшення надходжень до місцевих бюджетів за рахунок плати за землю вів мову в. о. начальника відділу Держземагентства у Сокальському районі Сергій Бермес. Про пасажирські перевезення доповів голова РДА Олег Кожушко. Він зазначив, що зусиллями райдержадміністрації досягнуті позитивні результати в перемовинах з перевізниками щодо покращення пасажирських перевезень. Зокрема: на маршруті «Сокаль-Романівка-Копитів» їздить автобус більшої пасажиромісткості; відновлено рейси на маршруті «Сокаль-Перетоки» (перевізник ФОП Йонка та райдержадміністрація уклали тимчасовий договір на три місяці для обслуговування цього маршруту); відновлено рейс 10.35 год. зі Сокаля по маршруту «Сокаль-Княже»; на Варяж збільшено пасажиромісткість автобуса на ПАЗ (наразі немає доїзду в Лубнівку, Лешків, Русин, але перевізник запевнив, що при умові збільшення тарифу ці села будуть обслуговуватися); відновлено недільний рейс «Сокаль-Суховоля» та щоденні рейси «Угринів-Сокаль» через Хоробрів. Також доповідач зазначив, що пропозиції інших сільських рад будуть задоволені, як тільки збільшиться тариф на проїзд в громадському транспорті. Голови та секретарі мали чимало запитань до доповідача, бо, як зазначив Варязький сільський голова Юрій Городько, перевізник не зважає на думку людей, він не приїде в село і не пояснить чому Лубнівка, Русин та Лешків досі без маршрутки? Голова РДА запевнив, що пропозиції усіх сільських голів будуть враховані перевізником, як тільки відбудеться збільшення тарифу на проїзд до 42 коп./км.

Про організацію громадських робіт розповів директор Сокальського районного цетру зайнятості Віктор Лащук, про спалювання сухої трави – начальник Сокальського РВ ГУ ДСНСУ в Львівській області Олег Тимчак, про заходи оборони в місцевих радах та адміністративну відповідальність громадян та посадових осіб за засмічення навколишнього природного середовища – заступник начальника СДІМ Сокальського РВ ГУМВСУ в Львівській області Володимир Чесак, а про зміни в пенсійному законодавстві – начальник управління Пенсійного фонду в Сокальському районі Володимир Радик.

Ольга ДИЛИН.

А тим часом…

Львівське обласне відділення ВГО «Всеукраїнська асоціація автоперевізників» та Львівська обласна організація роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс-Львів» 6 квітня на засіданні обговорили впровадження в дію розпорядження голови Львівської ОДА «Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні». Про це повідомили в пресслужбі Асоціації перевізників Львівщини.

Перевізники вирішили провести підвищення тарифів у два етапи. З 14 квітня 2015 року на автобусних маршрутах приміського і міжміського сполучення встановлять тарифи з розрахунку 0,38 грн. за один пасажиро-кілометр без ПДВ і страхового збору.

З 1 червня 2015 року на автобусних маршрутах приміського і міжміського сполучення будуть встановлені тарифи з розрахунку 0,42 грн. за один пасажиро-кілометр.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!