Головна / З сесії райради / Відбувся семінар-навчання для новообраних секретарів місцевих рад

Відбувся семінар-навчання для новообраних секретарів місцевих рад

20 листопада у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Сокальського районного управління юстиції відбувся семінар-навчання для новообраних секретарів місцевих рад. Його вела начальник відділу Віра Шавалюк, яка ознайомила присутніх з роботою органів державної реєстрації актів цивільного стану. Головний спеціаліст відділу Леся Рудик навчала працювати у програмі Єдиного державного реєстру актів цивільного стану громадян. Під час проведення наради-семінару секретарям було наголошено, що на них покладена важлива державна функція, бути відповідальними за одержання, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, які видаються при реєстрації народжень, смертей і шлюбів. Тому вони повинні у повсякденній праці дотримуватись сімейного законодавства України та Правил державної реєстрації актів цивільного стану й не допускати помилок при реєстрації. Адже помилки в свідоцтвах можуть завадити громадянам скористатися своїми законними правами, особливо, при оформленні спадкових документів.

Робота секретаря виконавчого комітету є нелегка та відповідальна і для бездоганної праці новообраним спеціалістам треба ще багато вчитися і постійно підвищувати свій професійний рівень.

Любов ПУЗИЧ.

На знімках: під час семінару-навчання секретарів місцевих рад; вгорі – начальник відділу Віра Шавалюк і головний спеціаліст відділу Леся Рудик  .

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!