Головна / З сесії райради / Спорт для всіх – спільна турбота

Спорт для всіх – спільна турбота

Відповідно до доручення голови Сокальської райдержадміністрації від 1 березня 2012 р. № 5 «Про організацію проведення місячника озеленення та благоустрою і Дня довкілля» та з метою поліпшення стану довкілля, естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення в районі оголошено про проведення місячника благоустрою та озеленення з 1 березня по 13 квітня 2012 року, а 21 квітня 2012 року – День довкілля.

А також згідно з наказом Державної служби молоді та спорту від 18 січня 2012 року № 208 «Про проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» та з метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою та масовим спортом різних вікових груп населення, активізації процесів ремонту та облаштування спортивних майданчиків в районі з 1 по 30 квітня 2012 року оголошено про проведення місячника облаштування спортивних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

Мета місячника – покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.

Планується 30 квітня підсумувати ці важливі заходи і відзначити кращі навчальновиховні заклади, фізкультурні осередки трудових колективів та місцеві ради, які зуміють залучити не тільки фахівців, але й усіх небайдужих мешканців, а також відповідні кошти для ремонтних робіт і що найголовніше – відремонтувати й облаштувати якомога більше спортивних майданчиків у навчальних закладах, місцях масового відпочинку населення та за місцем проживання.

Віриться, що такий захід не залишить байдужими усіх, кому важливе здоров’я дітей, власних родин, впровадження здорового й активного способу життя.

Ярослав ТАРАСЮК, начальник відділу у справах молоді та спорту Сокальської РДА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!