З сесії райради

Прагнуть працювати активно, відкрито і толерантно

Друга сесія Сокальської міської ради VII скликання розпочалася з виконання Державного гімну і хвилини мовчання в пам’ять за полеглими героями Майдану та в зоні АТО. Узгодивши та проголосувавши за порядок денний, депутати активно взялися за роботу.

Міський голова Вадим Кондратюк запропонував присвоїти звання «Почесний громадянин міста Сокаля» багатолітньому політв’язню, учасниці Кенгірського повстання, громадському діячу Сокальщини Марії Петрощук-Кушпеті, за що депутати одноголосно проголосували.

Далі секретар міської ради Остап Климчук доповів про затвердження регламенту Сокальської міської ради VII скликання, до деяких пунктів були внесені поправки, їх депутати активно обговорювали, доопрацьовували, а потім спільно прийняли рішення про затвердження регламенту Сокальської міської ради VII скликання.

Головний спеціаліст міської ради Оксана Шклянка виступила з наступного питання – «Про зміни до штатного розпису Сокальської міської ради», яким пояснила, що замість посади другого заступника міського голови пропонується ввести посаду головного спеціаліста в галузі інвестицій, інновацій, розвитку та туризму. Депутати підтримали цю пропозицію.

Ще не повністю був сформований виконавчий комітет Сокальської міської ради, отож міський голова Вадим Кондратюк зачитав прізвища кількох кандидатур, які були запропоновані депутатами, різними політичними партіями, громадськими організаціями. Після обговорення і ознайомлення з кожною кандидатурою депутати більшістю голосів обрали ще двох членів виконкому Сокальської міської ради Андрія Зіньківа та Олега Юзефика.

Досить активно обирали депутати голів депутатських комісій. Більшість з них депутати попередньо між собою вже обрали керівника, хіба по дві кандидатури були запропоновані у двох комісіях: з питань економіки та бюджету – Ігор Шайнога і Наталія Конічек, архітектури та земельних відносин – Віталій Трошин та Богдан Шклянка. Після їх виступів та відповідей на запитання, депутати шляхом голосування обрали голів і цих комісій. Отже головами депутатських комісій стали Ігор Сидор (комісія з питань законності та правопорядку), Наталія Конічек (з питань економіки та бюджету), Іван Драганчук (з питань комунального господарства), Віталій Трошин (з питань архітектури та земельних відносин), Валентина Михайлевич (з гуманітарних питань).

Перед депутатами прозвітував про роботу КП «Сокальводоканал» за дев’ять місяців і загалом ознайомив з підприємством, його роботою та проблемами директор Тарас Рибіцький:

– У КП «Сокальводоканал» трудиться дев’яносто працівників. Ми маємо 72 км центральних водогонів, 26 кілометрів мереж каналізації, два водозабори, сім артезіанських свердловин, одна станція підйому води і п’ять КНС. Що було зроблено, щоб люди в Сокалі були забезпечені водою і мали нормальне відведення каналізації? За останні роки поміняли 6,3 км аварійних водогонів, придбали сім сучасних насосів, які відповідають економічним вимогам Європи, дві системи частотного регулювання двигунами, одну вставили на очисних спорудах, іншу – на водозаборі, що дало можливість стабілізувати тиск в системі. Попрацювали й над тим, щоб збільшити кількість абонентів, щоб ті абоненти, які користуються нашими послугами, сповна за них сплачували, ввели додаткові послуги на відкачку каналізаційних колодязів, на встановлення лічильників, монтаж ліній, на монтаж систем водопостачання і каналізування…. Це дало змогу збільшити кількість надходжень і вплинуло на покращення фінансового стану підприємства, який став стабільним. Якщо чотири роки тому ми мали борг 1 мільйон 700 тисяч, то сьогодні його нема. Нині і фінансовий стан підприємства є стабільний. Ми перейшли від режиму аварійних робіт, до планових. Протягом двох років закрили всі відкриті люки. Організували якісне їх виробництво. Сьогодні ситуація на підприємстві стабілізувалася і дає можливість вирішувати інші перспективні завдання.

До доповідача було багато запитань, які ставили депутати Іван Пелип, Ігор Кіраль, Ігор Шайнога, Богдан Шклянка, Василь Возняк, Василь Підкіпняк, Уляна Покидько, Мар’яна Климців, Юрій Товарянський, Віктор Гелик.

Інформацію директора КП «Сокальводоканал» Тараса Рибіцького депутати взяли до уваги і роботу підприємства визнали «задовільною».

На цьому сесія ще не закінчила свою роботу. Зробили перерву до 9 грудня, де й розглянули всі решта питання.

Оксана ПРОЦЬ

Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.