З сесії райради

Затверджено загальнорайонні програми та бюджет

12 січня продовжила роботу третя сесія сьомого скликання районної ради. Перше пленарне засідання відбулося ще 25 грудня минулого року. На початку депутатам заколядували та віншували гуртківці Сокальського БДЮТ під керівництвом Оксани Сумбаєвої. 

Голова районної ради Микола Пасько та заступник голови районної ради Василь Бойко привітали з днем народження депутата Миколу Поліщука. А далі продовжили розгляд питань порядку денного. І затвердили такі районні програми:

– Програму забезпечення житлом дітейсиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності у Сокальському районі на 2016-2018 роки (доповідала начальник служби в справах дітей райдержадміністрації Галина Федаш). 

– Програму виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам Сокальського району в 2016 році (доп. заступник голови районної ради Василь Бойко). 

– Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази районної газети «Голос з-над Бугу» на 2016 рік (доп. головний редактор Василь Сорочук).

– Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» на 2016 рік (доп. в. о. генерального директора Ганна Бродюк). 

– Програму підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейбол, футбол, легка атлетика) в Сокальському районі на 2016 рік (доп. начальник відділу у справах молоді та спорту РДА Андрій Мандрик). 

– Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2016 рік (доп. заступник голови районної ради Василь Бойко.

– Програму підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району на 2016 рік.

– Програму по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2016 рік (доп. начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Мирослава Михайлюк).

– Програму підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів (доп. начальник фінансового управління РДА Світлана Гойдало). 

– Програму ведення містобудівного кадастру.

– Програму розроблення містобудівної документації на 2016-2020 роки.

– Програму розроблення Схеми планування території (доп. головний архітектор району Мирослава Баралус).

– Програму захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення (доп. начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Шайнога).

– Програму протипожежного захисту торфовищ на період 2016-2021 рр. (доп. начальник управління водного господарства Василь Новосад). 

Потім депутати затвердили нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення, з цього питання доповідав начальник Держкомзему в Сокальському районі Сергій Бермес.
 
Також сесія затвердила штатний розпис та кошторис видатків на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2016 рік (доп. голова районної ради Микола Пасько). 

Питання «Про районний бюджет Сокальського району на 2016 рік» доповіла начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова (друкується). Співдоповідав з цього питання голова комісії з питань бюджету, соціальноекономічного розвитку та інвестицій Володимир Пограничний. В обговоренні взяли участь депутати Роман Монастирський, Роман Шевчук, Олег Кожушко, Микола Пасько, Ігор Плечінь, Микола Дем’янович. Тридцять два депутати, присутніх на пленарному засіданні, одноголосно проголосували «за» районний бюджет.

Наприкінці сесії депутати розглянули запити, звернення Ганни Hадорожної, Андрія Сенюка, Петра Андрущака, Василя Сорочука, Ігоря Плечіня, Миколи Поліщука, Євгенії Плетінки, Юрія Козійчука, Романа Волоса, Олега Кожушка, Богдана Петрашкевича. Вони стосувались ремонту доріг до Пристані, Бутин, незадовільного стану пасажирських перевезень до сіл Смиків, Лучиці, Княже, сприяння у відновленні курсування автобуса до села Воронів, земельні запити. Також депутати звернулись до Президента України, Верховної Ради України, народного депутата Олега Мусія щодо покращення показників районного бюджету та з приводу виплати заборгованості із заробітної плати шахтарям ДП «Львіввугілля». 

У «різному» депутати надали слово старшому тренеру ДЮФК «СокальТурбо» Олегу Терпеливцю та керівнику Благодійного фонду «Спорт. Діти. Майбутнє» Василю Денеці на їх прохання. Вони розповіли про розвиток дитячого спорту, його проблеми та окреслили шляхи вирішення.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

 

      

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.