З сесії райради

В Сокальській районній раді пройшла нарада із керівниками закладів освіти Сокальського району

27  березня в Сокальській районній раді пройшла нарада із керівниками закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селища, міст Сокальського району. Засідання провів голова Сокальської районної ради Микола Пасько, за участю директора комунальної установи Сокальської райради «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Миколи Мисака.

Спочатку присутні заслухали головного інспектора Сокальського районного сектору ДСНС у Львівській області Олега Бориса щодо забезпечення пожежної безпеки на виборчих дільницях, які розташовані у школах. Він доповів, що згідно з перевіркою протипожежний стан цих навчальних  закладів є задовільним. Усі евакуаційній виходи в робочому стані, засоби пожежогасіння – у достатній кількості. Особливо Олег Борис відзначив позитивні зміни: вперше за останні роки в  Сокальських школах проведена вогнезахисна обробка всіх дерев’яних конструкцій. Тому він висловив сподівання, що в майбутньому всі освітні установи проведуть аналогічні протипожежні заходи.

Микола Мисак наголосив, що з минулого року вже було зроблено дуже багато у плані пожежної безпеки і ця робота буде продовжена, проблем із засобами пожежогасіння немає. Він також доповів, що згідно з розпорядженням заступника голови СРДА, створена робоча група, яка буде контролювати ситуацію під час проведення виборів.

Далі Микола Пасько ознайомив директорів із конкурсом освітніх, культурних та медійних обмінів на 2019 рік «Змінимо країну разом». В рамках минулорічного конкурсу Сокальщина приймала дітей із Попаснянського району Луганської області. Для них були організовані екскурсії по Сокалю, Львову, Карпатах і в Польщі.  І саме таке живе спілкування дає набагато кращі результати у справжньому об’єднанні Сходу та Заходу України, підкреслив голова райради.

Директори Сокальського ліцею №1 та Сокальської школи №4 Любов Омеляш і Наталя Драган поділились своїм досвідом участі в конкурсі «Змінимо країну разом». Зокрема, минулого року учні ліцею разом із східними гостями кілька днів провели в Карпатах. Діти були дуже задоволені, швидко знайшли спільну мову, чого не скажеш про вчителів, які їх супроводжували. Любов Омеляш також подякувала голові Сокальської райради за організацію поїздки учнів старших класів Сокальського ліцею до Замойського повіту Республіка Польща.

У свою чергу Наталя Драган повідомила, що в рамках вищеназваного проекту вони очікують наступного тижня  в гості делегацію з Луганської області. Три дні у нас проживатимуть 4 учнів та 8 викладачів.

В Сокальській районній раді пройшла нарада із керівниками закладів освіти Сокальського районуВідтак, Микола Пасько закликав керівників вже цього року також брати участь в конкурсі «Змінимо країну разом», розповів про основні умови та пообіцяв надати необхідно допомогу: фінансову та організаційну.

Головний спеціаліст відділення військового обліку та бронювання Сокальського районного військового комісаріату Надія Дячок розповіла про організацію військового обліку та бронювання військовозобов’язаних. Директори запропонували провести навчальний семінар для працівників навчальних закладів, які відповідають за ведення військового обліку.

Завідувач Сокальським районним методкабінетом Галина Гібляк доповіла про підсумки участі учнів закладів освіти Сокальського району у всеукраїнських олімпіадах та конкурсах захисту науково-дослідницьких робіт. Вона відзначила школи, чиї учні стабільно займають призові місця. Це Сокальский ліцей №1, всі Сокальські школи, Белзький навчальний заклад. Серед сільських освітніх установ це Сілець, Острів, Жвирка. Загалом Сокальський район займає третє місце в області по кількості призерів всеукраїнських олімпіад.

На завершення наради Галина Гібляк дала методичні рекомендації щодо проведення ДПА у 2018-2019 навчальному році.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.