З сесії райради

В Сокальській районній раді пройшла нарада з головами місцевих рад Сокальського району

11 квітня голова Сокальської районної ради Микола Пасько спільно із головою  Сокальської райдержадміністрації Андрієм Дяченком провели нараду із міським селищним та сільськими головами Сокальського району. На порядку денному було 8 питань. Серед основних – виконання бюджету Сокальського району за І квартал 2019 року. Доповідач, начальник фінансового управління Сокальської районної державної адміністрації Галина Леонова звернула увагу присутніх на наповнення місцевих скарбниць, на виконання основних видів податків, які формують місцеві бюджети. За допомогою слайдової презентації вона проаналізувала бюджетні надходження за перший квартал цього року.

Доповнили інформацію фінуправління керівники району. Зокрема Микола Пасько наголосив, що Сокальська районна рада буде першочергово підтримувати і надавати фінансову допомогу активним місцевим радам.

Під час наради присутні також розглянули питання: «Про приведення у відповідність договорів оренди на землі державної власності», «Про реалізацію повноважень в сфері земельних відносин органами місцевого самоврядування», «Про взяття на баланс безгосподарних гідротехнічних споруд на штучних водних об’єктах», «Про впорядкування роботи суб’єктів господарської діяльності деревообробної галузі на території Сокальського району», «Про порядок розроблення містобудівної документації», «Про благоустрій населених пунктів», «Про соціальні виплати багатодітним сім’ям та монетизацію житлових субсидій».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.