З сесії райради

В Сокальській районній раді пройшла нарада з керівниками закладів освіти

21 листопада голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду з керівниками окремих навчальних закладів Сокальського району. В засіданні взяли участь заступник голови Сокальської райради Василь Бойко, директор КУ Сокальської районної ради «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак, начальник фінансового управління СРДА Галина Леонова, головний спеціаліст організаційно-юридичного відділу районної ради Юлія Кулик. В ході наради йшлось про формування проекту кошторису закладів освіти на 2019 рік, в тому числі фінансування введення додаткових штатних одиниць.

Засідання розпочав Микола Пасько, який наголосив, що для введення додаткових штатних одиниць в закладах освіти, потреба в коштах районного бюджету складає  2 млн 183 тис.грн. Водночас цю суму можна було б скерувати на розвиток галузі освіти Сокальського району.

Ви можете ознайомитися про те, як отримати витяг з єдиного державного демографічного реєстру у нас на сайті.

Керівник  «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак поінформував, які педагогічні ставки були введені по школах у 2018 році. Далі представник кожного навчального закладу доповів про потреби у додаткових штатних одиницях. Найбільша необхідність виникла у сторожах, кухарях, операторах котельні та інших робітничих спеціальностях. В результаті обговорення присутні домовились, що повернуться до розгляду даного питання при формуванні бюджету на 2019 рік.

На завершення учасники наради також заслухали директорів навчальних закладів щодо отримання повного пакету необхідного обладнання, матеріалів та меблів для «Нової української школи».

Голос Сокальщини на GoogleNews