З сесії райради

Сокальщина готується до виборів – в районній раді відбулася нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад

27 лютого в Сокальській районній раді пройшла традиційна нарада-семінар голів і секретарів місцевих рад Сокальського району, яку провів голова Сокальської районної ради Микола Пасько. Участь в засіданні також взяли заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук, керівники лісових господарств, які діють на території Сокальського району. На початку Микола Пасько звернувся до очільників місцевих рад із проханням сприяти у підготовці та проведенні виборів і створити належні умови для роботи дільничних виборчих комісій.

В ході наради присутні розглянули питання, які стосувались  благоустрою території району та озеленення придорожніх смуг. Зокрема йшлось необхідність зрізки аварійних дерев, які ростуть вздовж автомобільних доріг і загальне проведення санітарної рубки лісу. Голови місцевих рад звернули увагу лісників, де саме є небезпечні ділянки з аварійними деревами. Останні також доповідали про свою роботу та запевнили у готовності долучитись до озеленення території району.

Окремо було наголошено головам місцевих рад на здійсненні контролю за благоустроєм територій і особливо за вивезенням сміття. Голова Сокальської райради дав завдання тим керівникам, які ще досі не уклали угоди на вивіз сміття, зробити це в найкоротший термін.

Ще одне важливе питання, яке розглянули присутні – підготовку заходів щодо проведення весняного призову на строкову військову службу. Доповідач, військовий комісар Любомир Бродюк повідомив, що весняному призову підлягає 1026 чоловіків. 763 юнаків були викликані в районний комісаріат, а з’явились 118. Тому Любомир Бродюк нагадав, що обов’язком місцевих рад є оповіщення призовників та забезпечення їх прибуття до військомату. Окрім того, вони повинні сприяти набору громадян на службу за контрактом. Підсумовуючи свою доповідь Любомир Бродюк наголосив, що військові строкової служби в зону проведення операції об’єднаних сил не направляються.

Микола Пасько запропонував військовому комісару розробити конкретний план дій по кожній місцевій раді щоб виконати заходи по забезпеченню призову громадян на військову службу.

Про підготовку виборчих дільниць та їх пожежну безпеку наголосив головний інспектор Сокальського районного сектору ГУ ДСНС у Львівській області Олег Борис.

На завершення виступила начальник Сокальського відділу обслуговування громадян (сервісний центр)ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області Ярослава Олейнікова щодо монетизації субсидій та особливостей визначення права на пенсію за віком.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.