З сесії райради

У Сокальській районній раді відбувся захід “День захисту прав та економічних інтересів сільських жінок”

Регіональний захід під такою назвою відбувся у Сокальській районній раді. Про те, що сільські жінки складають більше чверті населення земної кулі говорять часто. Як і про те, що вони відіграють важливу роль у виробництві продуктів харчування, в розвитку стабільності сільських територій. І зовсім рідко говорять про те, що сільські жінки часто не мають змоги захистити своє право на землю, дістати доступ до життєво важливих послуг, таких як медичне обслуговування, кредити або навчання.

Хоча б частково виправити ситуацію взялася Всеукраїнська громадська організація «Спілка сільських жінок України», яка проводить в різних регіонах країни навчальні семінари «День захисту прав та економічних інтересів сільських жінок». Учасниками семінару в Сокалі стали сільські жінки, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, сільські голови, представники громадських організацій.

Спілчани та експерти вчили жінок, як організувати сімейне сільське господарство та підтримувати здоровий спосіб життя, вирішувати конфлікти та уникати їх, оптимізувати податки, залучити ресурси до розвитку власного господарства, зберігати навколишнє середовище, а також, як захистити сільських жінок в умовах сьогодення. Привітали учасників заходу Володимир Чуб, заступник голови районної ради, за сприяння якої відбувся вказаний захід, та голова райдержадміністрації Наталія Карташова.

Дні захисту прав та економічних інтересів сільських жінок пройшли вже у 18 областях України, за підтримки проекту Агроінвест в Україні. Спілка сільських жінок України планує провести їх ще в трьох областях, завдяки проекту «Підвищення спроможності сільських жінок захищати свої права та економічні інтереси», який виконується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Програми «Громадянське суспільство та належне врядування», але будемо вести постійний пошук коштів, щоб провести такі заходи у всіх областях України.

Віталій ГАМАДИН.

750792535
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.