З сесії райради

Відбулася позачергова сесія Сокальської районної ради

У вівторок, 19 червня відбулася тридцята позачергова сесія Сокальської районної ради VII скликання.

Позачергова сесія розпочалася із привітань депутатам районної ради, які святкували свої уродини у міжсесійний період, зокрема голова районної ради Микола Пасько, його заступник Василь Бойко та голова райдержадміністрації Роман Токай привітали наступних депутатів: Ярослава Гавриліва, Михайла Веклина, Стефанію Мединську та Петра Глушка.

На позачергову сесію було винесено два питання  “Про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2018 року” та “Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік”. Депутати районної ради підтримали одноголосно усі питання порядку денного, які напередодні підтримала президія районної ради.

“У проекті рішенні “Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік” передбачаються кошти для обласного бюджету для передачі міжбюджетного трансферу в сумі 1650000,00 грн, у зв’язку з можливістю придбання, на умовах співфінансування відповідно до «Програми розвитку освіти Львівщини на 2017 – 2020 роки», двох шкільних автобусів для Сокальського району.” – зазначила заступник фінансового управління Олена Федюк.

Із результатами поіменного голосування ХХХ позачергової сесії Сокальської районної ради можна ознайомитися ТУТ.

Голос Сокальщини на GoogleNews