Головна / З сесії райради / Відбулись засідання депутатських комісій та президії Сокальської районної ради

Відбулись засідання депутатських комісій та президії Сокальської районної ради

14 серпня, в рамках підготовки до 41 чергової сесії Сокальської районної ради, відбулось засідання депутатських комісій з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку, з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій і президії райради. У роботі комісій взяли участь голова районної ради Микола Пасько, заступник голови райради Василь Бойко, районні депутати, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації: начальник фінансового управління Галина Леонова, начальник управління соціального захисту населення Володимир Огінський та інші.

В ході роботи депутатські комісії розглянули профільні питання порядку денного. Галина Леонова ознайомила присутніх із змінами, які пропонується внести до показників районного бюджету на 2019 рік. Володимир Огінський надав інформацію про соціальне та матеріальне забезпечення демобілізованих учасників АТО та ООС, сімей загиблих, а також військовослужбовців, що отримали поранення в зоні проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на Сході України. Депутатська комісія з питань освіти також розглянула пакет питань, які стосуються звільнення директорів навчальних закладів Сокальського району в зв’язку із закінченням контракту.

Після обговорення члени комісій рекомендували депутатам Сокальської районної ради підтримати низку питань порядку денного чергової 41 сесії.

На президії присутні також розглянули всі заплановані питання. Голова Сокальської районної ради Микола Пасько запропонував зняти з розгляду питання «Про внесення змін в Програму оповіщення населення у разі виникнення та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного характеру та їхніх наслідків у Сокальському районі на 2019-2020 роки» у зв’язку із відсутністю фінансування цієї програми. Більшістю голосів ця пропозиція була підтримана. На завершення члени президії також обговорили черговість розгляду питань порядку денного.

Відповідно до розпорядження голови Сокальської районної ради, 41 чергова сесія відбудеться 15 серпня 2019 року. Початок о 10 годині, в сесійній залі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!