З сесії райради

Відбулось пленарне засідання сесії Сокальської районної ради

У вівторок, 30 жовтня відбулось І пленарне засідання 34 сесії Сокальської районної ради 7 демократичного скликання. Депутати розглянули  38 питань порядку денного із запланованих 51. Традиційно привітавши своїх колег, які відсвяткували день народження в міжсесійний період, присутні затвердили порядок денний. До нього, за рекомендацією президії, було включено додатково ще 11 питань, а одне виключено.

Серед основних питань, які розглянули депутати: «Про інформацію щодо стану виконання робіт по Програмі «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки», «Виконання районного бюджету Сокальського району за перше півріччя та за 8 місяців 2018 року», «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік», внесення змін до низки районних програм, блок освітніх питань.

Зокрема депутати підтримали рішення щодо виділення коштів в сумі 1 млн 200 тис. грн.. для придбання житла 7 дітям сиротам та позбавленим батьківського піклування. В рамках рішення планується придбати квартиру в Львові для юнака, 21-річного бійця АТО, а також помешкання для 6 сиріт, чиї батьки позбавлені батьківських прав.

Також було прийнято рішення про виділення субвенції Сокальській міській раді, в сумі 1 млн 200 тис, для співфінансування на придбання бульдозер,а який буде використовуватися для захоронення ТПВ на Сокальському сміттєзвалищі.  Прокоментував це питання міський голова Сокаля Вадим Кондратюк. Мер міста пояснив, чому гостро постала необхідність придбання техніки та дав відповіді на запитання присутніх щодо можливості будівництва в місті сміттєпереробного заводу. Голова районної ради Микола Пасько поцікавився, які були вільні лишки в міському бюджеті і на які потреби вони скеровані. Загалом голова висловив думку щодо необхідності аналізувати надходження до бюджетів місцевих рад, яким виділяється субвенція з районного бюджету.

Окрім того, в рамках питання «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік» депутати підтримали рішення про виділення коштів Сокальській районній лікарні для капітального ремонту хірургічного відділення і моргу та на придбання інсуліну, головному розпоряднику коштів «Центру з обслуговування закладів освіти» для проведення капітальних ремонтів в школах сіл Волсвин, Варяж, Межиріччя, на придбання принтерів, комп’ютерів та іншого обладнання для шкіл району. Для відділу молоді та спорту СРДА також були виділені кошти на реалізацію заходів Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту і на реалізацію заходів Програми видавництва презентаційних книг. Для відділу агропромислового розвитку СРДА теж виділено кошти на реалізацію програми підтримки молочного скотарства в господарствах приватного сектору Сокальського району.

На завершення першого пленарного засідання районні депутати прийняли рішення продовжити роботу 2 листопада.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.