З сесії райради

Відбулось пленарне засідання сесії Сокальської районної ради

18 грудня відбулось перше пленарне засідання 36 сесії Сокальської районної ради. Традиційно привітавши депутатів, які відсвяткували дні народження у міжсесійний період, голова Сокальської районної ради Микола Пасько привітав колег із утворенням єдиної помісної церкви. Він наголосив, що тепер перед депутатами стоїть завдання допомогти громадам подолати церковне розділення та перейти у підпорядкування Української  православної церкви.

Далі присутні затвердили порядок денний. Головуючий доповів про рішення постійних депутатських комісій і президії щодо включення чи виключення окремих питань. В результаті було затверджено 47 питань порядку денного. З них 21 – буде розглядатись на ІІ пленарному засіданні. Як пояснив Микола Пасько, це пов’язано із тим, що на початок сесії ще не був витриманий термін оприлюднення проектів рішень цих питань на офіційному сайті Сокальської районної ради.

Перше пленарне засідання було оперативним, і до обіду депутати розглянули всі заплановані питання. Серед них – « Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік». Начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова повідомила, що завдяки перевиконанню районного бюджету, є можливість додатково скерувати кошти на бюджетні установи Сокальського району. Проектом рішення пропонувалось виділити 200 тис.грн. Сокальській центральній районній лікарні на придбання інсуліну, 1 млн 900 тис грн. на завершення будівництва дитячого садочку в селі Сілець, на утримання апарату Корчівської сільської ради – 65 тис.грн. В результаті обговорення рішення було підтримано більшістю голосів.

Ще одне фінансове питання – «Про внесення змін до програми «Дороги Сокальщини». Як доповів начальник відділу житлово-комунального господарства цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської райдержадміністрації Степан Шевчук пропонується виділити додатково 4 млн 400 тис грн на дорожню програму. 27 голосів «За» і депутати підтримали  проект рішення. Загалом у 2018 році на районну програму «Дороги Сокальщини 2018-2020 роки» з районного бюджету виділено 19 млн 400 тис.грн.

Наступне питання – «Про призначення Ганни Фенчин на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр». Заступник голови районної ради Василь Бойко доповів, що відповідно до закону «Про місцеве самоврядування», положення «Про інклюзивно-ресурсний центр», районна рада провела конкурс на якому перемогла Ганна Фенчин. Протоколи були направлені в Сокальську райдержадміністрацію та департамент освіти і науки Львівської ОДА. Висновок позитивний і останній крок – це відповідне рішення районної ради.

Відбулось І пленарне засідання 36 сесії Сокальської районної радиПерш ніж перейти до голосування депутати надали слово Ганні Фенчин. Майбутній керівник розповіла про свої плани роботи на цій посаді. В першу чергу це розширення штату, що дасть можливість охопити більшу кількість дітей інклюзивною освітою. Друге – оснащення сенсорної кімнати і придбання додаткового обладнання. На сьогодні «Інклюзивно-ресурсний центр» відвідує близько 40 дітей, проте в районі понад 500 неповносправних потребують саме такої освіти. З першого січня установа перейде на освітню субвенцію і це дасть можливість прийняти на роботу спеціалістів і охопити інклюзивним навчанням близько 300 дітей, – повідомила Ганна Фенчин.

Микола Пасько додав, що «Інклюзивно-ресурсний центр» був відкрити цього року, за рахунок коштів районного бюджету, на базі Сокальської школи №4. Його матеріально-технічна база визнана однією із кращих в області.

В результат голосування депутати підтримали призначення на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ганну Фенчин.

Далі були розглянуті та прийняті відповідні рішення по земельних питаннях. На цьому І пленарне засідання було завершено. 36 сесія районної ради продовжить роботу 21 грудня. Початок о 10 годині.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.