З сесії райради

Відбулось засідання чергової сесії Городоцької міської ради

Чергова 12 сесія Городоцької міської ради VIII скликання, що відбулася сьогодні, 23 вересня, оперативно справилась із прийняттям рішень по 34-ох питаннях порядку денного.

Усі проєкти рішень попередньо ретельно готували профільні спеціалісти ради, керівники відділів та управлінь, заступники голови громади, а також вивчались на засіданнях депутатських комісій.

Окрім багатьох процедурних питань для забезпечення роботи ради, було прийнято ряд актуальних змін та доповнень у деякі галузеві програми.

Затверджено на сесії протокол про результати електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації – складське нежитлове приміщення площею 205,7 м. кв., що на вул.Авіаційній, 123. Маємо гарний досвід з продажу цього об’єкта: при стартовій ціні 328 тис.грн., остаточна ціна купівлі зросла до 501 тис.грн. За придбання об’єкта змагались три претенденти, перемогло ТзОВ «ТВК «Енергогруп».

Також голова громади Володимир Ременяк нагадав присутнім: очікуємо на інвестора і для купівлі об’єкта незавершеного будівництва на вул.В.Чорновола, 18 у м.Городку. 17 вересня аукціон не відбувся, тому ціна, відповідно до законодавства, знижена удвічі. Замість 11 млн 330 тис грн. 7 жовтня 2021 року на аукціоні ціна стартуватиме із 5 млн 665 тис грн. Чекаємо на інвестора, будівля давно мала б бути загосподарьованою та використовуватись.

 Відбулось засідання чергової 12 сесії Городоцької міської ради

Відбулось засідання чергової 12 сесії Городоцької міської ради

Відбулось засідання чергової 12 сесії Городоцької міської ради

Відбулось засідання чергової 12 сесії Городоцької міської ради

Прийнято ряд процедурних рішень задля участі у конкурсі держпрограми на придбання КП «Міське комунальне господарство» у лізинг терміном на 5 років трьох одиниць спеціалізованої автотехніки: вакуумний автомобіль з поворотним відвалом, мініекскаватор із навісним обладнанням та автогрейдер з переднім відвалом та розпушувачем. Про ці питання доповів перший заступник голови громади Любомир Комнатний. Так, загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми – 10800 тис.грн., в тому числі з державного бюджету – 9 218 тис.грн. (20% від вартості, за умови перемоги у конкурсі та участі у держпрограмі).

Завідувач сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури та захисту довкілля Городоцької міської ради Леся Серевко доповіла про зміни у Програмі розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху. Так, окрім досі реалізованих поточних ремонтів доріг (днями опублікуємо на сайті звіт), цьогоріч заплановано додатково оновити вулично-дорожню мережу: поточний ремонт міських доріг у м.Городку на вулицях Нова, Садова, П.Дорошенка, П.Сагайдачного, М.Кривоноса, М.Чурай, С.Бандери, а також на вул.Зеленій в с.Бартатів. Заплановано також очистити узбіччя комунальних доріг від чагарників.

Внесено зміни у Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою, відповідно до яких додатково планують здійснити поточний ремонт ливневої каналізації на вулицях М.Грушевського, вулиці І.Франка, в урочищі «Фоса» у м.Городку, також здійснити поточний ремонт каплиці Св.Розалії, що на міському кладовищі.

Чекають позитивні зміни і Програму розвитку фізичної культури і спорту, про що доповіла головний спеціаліст гуманітарного управління Городоцької міської ради Ірина Міляновська. Зокрема, по 50 тис.грн. виділили для підтримки Федерації футболу Городоцького району та спортивного клубу «Воля» (с.Братковичі) та ще 40 тис.грн. фінансової підтримки направили ГО «Спортивний клуб «Доступний» (голова Іван Дзядик) – їх спрямують для купівлі дитячих луків, оскільки значно побільшало дітей, охочих навчатися стрільбі з лука.

Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та МТД Ірина Точена доповіла про актуальні зміни в Програмі інвестиційного розвитку. Зокрема, 900 тис.грн. з обласного бюджету спрямовуємо на продовження капремонту вул.Нижні Пасіки у м.Городку; з метою завершення земляних робіт по об’єкту Каналізування житлових мікрорайонів м. Городок, V етап вул. Підгіря, Дорошенка, Сагайдачного, Шашкевича, Хоткевича, Шевченка, Окружна, Галицька, Коновальця з місцевого бюджету виділили 700 тис.грн. (очікуємо також на кошти з обласного бюджету); додатково 300 тис.грн. скеровано на продовження ремонту однієї із в’їзних дорожніх артерій у місто –  вул.Артищівської, де на часі – облаштування тротуарів. 50 тис.грн. в інвестиційній програмі передбачили на ремонт майданчика зі штучним покриттям на вул.Комарнівській. Врахували у згаданій галузевій програмі і 995 400 грн з обласного бюджету, отриманих завдяки державній субвенції за участю у програмі «Спроможна школа для кращих результатів» на капремонт спортзалу у Городоцькому НВК №5. Для втілення цього об’єкту також додали 120 тис.грн. з місцевого бюджету.

У план заходів відповідно до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городоцька центральна лікарня», зокрема, додано 121 900,00грн. для придбання гастровідеостійки (фіброгастроскопа). Цих коштів не вистачає до придбання згаданої техніки в рамках перемоги у мікропроекті, паралельно також буде залучено 100 тис.грн. спонсорських коштів. За словами головного лікаря Павла Фалинського, відповідні навчання вже пройшли працівники лікарні, і невдовзі послуги, що потребують використання такої техніки, будуть доступні для пацієнтів у цілодобовому режимі, в такому ж режимі працюватимуть і послуги з УЗД-діагностики.

Заступник голови громади Ірина Тирпак доповіла присутнім про зміни до Програми розвитку земельних відносин на території Городоцької міської ради на 2020-2022 роки. Зокрема, заплановано розроблення детального плану території для облаштування дитячого майданчика вул.Калнишевського в м.Городку; розроблення детального плану території для будівництва і обслуговування кварталу індивідуальної житлової забудови К-6 в с.Керниця. Продовжуємо розробляти проекти землеустрою для відведення у комунальну власність земельних ділянок загального користування (громадських пасовищ), сьогодні сесії з цією метою передбачено кошти на с.Угри та с.Стоділки.

Для майбутнього будівництва мереж вуличного освітлення по існуючих електроопорах передбачено кошти на топографо-геодезичне знімання земельних ділянок в с.Бар, с.Милятин. Передбачили у відповідній галузевій програмі кошти на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на них на земельних торгах для обслуговування ставків у с.Шоломиничі та у с.Мильчиці, а також кошти на виготовлення паспортів водних об’єктів на території Городоцької міської ради.

Надання одноразової виплати родинам загиблих учасників АТО та ветеранам УПА з нагоди Дня захисника України запланували в рамках внесених змін до Комплексної Програми соціального захисту та забезпечення населення, про ці та інші заходи доповіла керівник КУ «Центр соціальних послуг» Ірина Дацко.

Депутати підтримали на сесії звернення від Асоціації міст України до Верховної Ради України та Кабінету міністрів України щодо забезпечення початку та сталого проходження опалювального сезону 2021/2022 років, а також два звернення, ініційованих фракцією політичної партії «Європейська Солідарність»: щодо недопущення підвищення тарифів для населення та щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році.

Розглянуто та прийнято рішення депутатами по окремих земельних питаннях, винесених на розгляд сесії. Ряд важливих проєктів рішень земельного характеру на подання мешканців громади, на жаль, не було прийнято через недостатній кворум депутатів.

Повний відеоперебіг сесійного засідання уже опубліковано на youtube-каналі Городоцької міської ради та на офіційному інтернет-сайті у розділі «Відео».  Після опрацювання доповнень, внесених на сесії та підписанням головою громади В.Ременяком усі рішення будуть опубліковані у розділі Публічна інформація – Рішення сесій.

Голос Сокальщини на GoogleNews