З сесії райради

Відбулось засідання президії Сокальської районної ради

25 червня в Сокальській районній раді пройшло засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиції. У її роботі взяли участь заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, директор «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальської району» Микола Мисак, керівники низки структурних підрозділів Сокальської райдержадміністрації.

Присутні розглянули профільні питання порядку денного. Зокрема заслухали начальника фінансового управління Сокальської РДА Галину Леонову щодо виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2019 року, про внесення змін до показників районного бюджету на поточний рік. Начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму і релігії Руслана Антонюк повідомила про зміни до Програми підтримки та розвитку народних домів Сокальського району. В ході обговорення члени комісії рекомендували винести їх на розгляд сесії. Водночас не було прийнято жодного рішення по питанню «Про внесення змін в Програму підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2019 рік».

Відбулось засідання президії Сокальської районної радиТого ж дня відбулось засідання президії Сокальської районної ради, яке провів заступник голови райради Василь Бойко. Присутні розглянули всі 14 питань порядку денного, 2 з них не рекомендовані до розгляду на 40 сесії районної ради.

Відповідно до розпорядження голови Сокальської районної ради, чергова сесія відбудеться 27 червня 2019 року. Початок о 10 годині, в сесійній залі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.